Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

119904932_822012231937031_1770031519715492728_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=9267fe&_nc_eui2=AeHrBqYza9RVwSRUlKpdGIMYndEzJNmuNdqd0TMk2a412ribb3RbO6_6_b-MTa6ZFyk&_nc_ohc=ELzyjEIzA9sAX_zir2P&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&oh=506472ccde30ce95c6f5522f8b888052&oe=5F8A2188
 
Da li je moguce da je toliko antikreativna u izboru gostiju ili je svi zivi kuliraju, pa mora da reciklira one koje je zvala vec?
Naravno da je kuliraju, i naravno da je mrzi da se cima...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Moze da zove

 

- Vuka Draskovica, da prica o Kosovu i Sporazumu i odnosu sa SNS..

- Pa onda ovog iz PSG, neka ga, on je novi lider, neka i on ima  2 minuta slave

- I treci gost, recimo ...  Bojan Pajtic, kao "uticajnog tviterasa" i bivseg lidera DS :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Meni je ovo okej izbor gostiju,a i dinamika pozivanja mi je okej.Koga da zove uopšte? Neki od kojih se ima čuti nešto pametno se ili plaše ili prosto ne žele biti nekakav politički faktor.

Edited by Milošica
Link to comment
Meni je ovo okej izbor gostiju,a i dinamika pozivanja mi je okej.Koga da zove uopšte? Neki od kojih se ima čuti nešto pametno se ili plaše ili prosto ne žele biti nekakav politički faktor.
Pa ima dosta ljudi od kojih se "može čuti nešto pametno", a da ih nismo videli.
Samo onda mora malo da se potrudi, a i ne voli svako njen "stil"...
I onda će ovako biti. I ne odnosi se samo na ovu emisiju.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
16 minutes ago, salerokada said:

To su nova lica, šta se žalite...

 

Pa Marinika je tu jer je aktuelna sa aferama koje otvara.

 

Pa o cemu bi onda pisali na ovoj temi? 

 

Pobogu!

Link to comment

Svi su slatki. Pa videćemo da li će Pavle da izdrži da ne komentariše bojkotašenje do kraja emisije. Mrdalj ima naivnu veru da će glasač SNS da se potrese zbog partokratije. Prvo mora da se obezbedi konvoj sistem, pre no što počne organizacija invazije na Normandiju.

Link to comment

Uh, sad mora Tjuringov test da radimo, jebena aktivnost...

 

Mrdaljev nastup me ne čudi, objavi s vremena na vreme nešto u Danasu (hej, Danase), eto, vidi sad da ima ljude u opoziciji koji su spremni da saslušaju njegove predloge, pa nek proba da radi na tome, samo da ne beži kao tipičan intelektualac kada se ne prihvaate njegovi predlozi 100%.

Grbović usvojio Tadićev narativ "stari i novi, mladost i iskustvo", pohvalno, biće nešto od njega. Dogovor o nenapadanju na delu.

Marinika standardno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...