Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Aman pa sam je rekao da se ni za sta ne kandiduje (sto ne znaci da ne bi ako ga istaknu).

 

A onaj debil ga spicio u glavu, tipa, "nestani bre iz mog zivota"... tabloidi jedva docekali, eno postavio sam na temi o Borisu. Mislim se, koji nam je kurac?

Edited by Caligula
Link to comment
57 minutes ago, Zabalujev said:

Ja nešto ne vidim da se Tadić nudi kao neko rešenje. Ne mora odmah da se paniči čim se pojavi u javnosti i da neko mišljenje. To je kao ona priča o naseljavanju migranata po srpskim selima - dobra zabava za jedno namrgođenu, ispižđenu i netolerantnu grupu ljudi. Još malo će da se poziva da mu se oduzmu građanska prava, ko da je 1946.

 

 

Evo ti vest od danas, proceni sam da li se nameće ili ne. 

 

Quote

Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić uputio je poziv svim liderima opozicije na sastanak o novoj strategiji opozicionog delovanja, saopšteno je iz SDS.

Sastanak je zakazan za sredu, 16. septembar, u 12 časova u prostorijama Tadićeve stranke.

 

Link to comment
22 hours ago, Zabalujev said:

Jbt, zaboravismo kako je Saša Janković u kratkom roku bio proglašen za ubicu (a i građanisti ga rado počeše zvati Prangija). I ako niste primetili, u zavisnosti od promena u rasporedu snaga i rezultata istraživanja javnog mnjenja, menja se ekipa koja se napada na naslovnim stranama govnoida. Đilas je konstanta već duže vreme, a Boško, Šolak, Jeremić i dr. upadaju zavisno od potrebe. Dovoljan je samo aber o novom pretendentu na vođu opozicije, i eto ti kampanje - vladika iz Dizeldorfa najsvežiji primer. To je i sinoć pomenuto u Utisku kao odgovor na tu priču o novim ljudima. Uz primer sudije Majića.

 

Bome ja primećujem da se i ti vrlo lako pecaju na sve te priče. A i po forumima se naštancuje po 50 stranica kad se pojavi tako nešto i dođe do svisuistiajanajpametnijiifiniji zaključka.

Familija stradalog(Gojković beše)ga smatraju takođe i to ne preko noći već sve vreme.

Link to comment
On 14.9.2020. at 13:48, Партибрејкер said:

Ja lično poznajem nekoliko menadžera u stranim firmama koji bi mogli sutra da zauzmu resore u ministarstvima i da vode državu, ali niko ne želi time da se bavi kad ima siguran posao od nekoliko kEUR. 

То што је неко врхунски менаџер, не значи да би био добар вођа опозиције. Већа је вероватноћа да би био добар министар, али су то две суштински неповезане ствари.

 

Људе су мотивисали и водили Коштуница и Тадић који нису били никакви менаџери. 

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

То што је неко врхунски менаџер, не значи да би био добар вођа опозиције. Већа је вероватноћа да би био добар министар, али су то две суштински неповезане ствари.

 

Људе су мотивисали и водили Коштуница и Тадић који нису били никакви менаџери. 

 

Jedan od pouzdanijih recepata za katastrofu je da politiku jedne drzave vode korporativni menadzeri.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Партибрејкер said:

 

 

Evo ti vest od danas, proceni sam da li se nameće ili ne. 

 

 

Zamisli, i ja pratim vesti. I procenjujem da se ne nameće. Biće da bi trebalo da se poput Nikolića povuče u divlje izgrađene vikendice, i da ga niko ne vidi, ne čuje, ne pita i ne poziva za odgovornost za bilo šta.

 

Vidim već forumske čistunce kao one babe u Vreme čuda što skandiraju "Na smrt!" dok Tadića polivaju krečom.

 

43 minutes ago, jackruby said:

Familija stradalog(Gojković beše)ga smatraju takođe i to ne preko noći već sve vreme.

I šta kažete, ne prima se Pink-Informer propaganda?

Edited by Zabalujev
Link to comment

 

12 minutes ago, Zabalujev said:

Zamisli, i ja pratim vesti. I procenjujem da se ne nameće. Biće da bi trebalo da se poput Nikolića povuče u divlje izgrađene vikendice, i da ga niko ne vidi, ne čuje, ne pita i ne poziva za odgovornost za bilo šta.

 

Vidim već forumske čistunce kao one babe u Vreme čuda što skandiraju "Na smrt!" dok Tadića polivaju krečom.

 

Evo šta sam napisao na Tadićevoj temi, nadam se da je stav jasan. Nemam ja problem da glasam i za njega ako treba, imaju izbirljivi građani. Kako ne možemo da promenimo 2 miliona ljudi preko noći, ostaje nam da im nađemo nekog za koga hoće. Znam, i meni je muka od toga, ali tako stoje stvari. Tadić toj ujedinjenoj opoziciji ne donosi nijedan glas više nego što bi imala bez njega. Ako neko relevantno istraživanje javnog mnjenja pokaže drugačije, ja povlačim šta sam napisao i priznajem da lupam gluposti.

 

5 hours ago, Партибрејкер said:

.... evo ja na primer hoću da glasam za Tadića ako bi bio u drugom krugu predsedničkih izbora protiv vučića. A poprilično sam siguran da bi glasali i svi ovi koji ga najžešće pljuju ovde. 

Ali to se neće desiti. I nije niko sa PPP kriv zbog toga.

Nije bitno više uostalom ko je kriv, čovek nije popularan među narodom, nema ni 1000 pravih pristalica. Isto kao Živković uostalom. 

Da njegova stranka izađe samostalno na izbore, imala bi 0,2%, jebeni Radule koji ne može ni da priviri na N1 bi ga pokidao sa 15 puta više glasova.

Korisnije bi bilo da se jednostavno skloni kao što se koštunjavi sklonio, niko mu ne traži da se polije benzinom i spali na sred terazija...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...