Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, harper said:

 

Otvorio sam bocu Lagavulina kad je to rekao, toliko me je odusevio izraz. Tacno tako, rent-a-levicari.

Ti si bogat čovek! Osim cask strength, nema više običnog lagavulina godinama!

Link to comment
Just now, dragance said:

Ti si bogat čovek! Osim cask strength, nema više običnog lagavulina godinama!

 

Bogat u metaforama.:D Ali za tebe mislim da imam negde jos u zalihama, prekjuce sam pomerao neki namestaj i ispremestao boce.

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Партибрејкер said:

Ono u čemu se nas dvojica ne slažemo je što ja mislim da ipak treba pokušavati i sa novim ljudima a ti tu ideju odbacuješ jer pink/informer.

 

 

Naprotiv, slazemo se u potpunosti - treba pokusavati sa novim ljudima, treba eksploatisati to sto su novi, i ja bih vise voleo da neko "nov" povuce ova opoziciona kola i da ljudima veru da je moguce menjati stvari.

 

Ono sto mi smeta je sto se "nov" percipira kao jedina  i jedino podrazumevajuca mogucnost.

 

edit: pri tom vidimo kako se sva sila vuciceve masinerije obrusi na i najmanju naznaku bojazljivog pojavljivanja neke nove opcije. Bukvalno oni sve sasecaju u korenu, a ja pizdim (pita Snarc zasto :D ) kada vidim da im druga srbija u tom sasecanju zdusno pomaze.

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Pa što posle nisu hapsili Koštunicu, Tijanića - samo zbog onog sastanka sa Legijom, pa trpali govna u zatvor? Oh wait: napravio je koaliciju sa SPSom!

 

Jeste, dobio je 60% ali je hteo da se miri sa SPSom.

 

Ne kapiram ovo ni danas, 12 godina kasnije - i dalje treba objasnjavati zasto je SPS usao u vladu.

Link to comment
21 minutes ago, Milošica said:

Da se Tadić nije pomirio,Radikali i SPS bi već tada zajahali?

 

Nisam pratio tada,pa pitam.

 

 

Ne brt, pustili bi DS da ima svu vlast. Iako je narod jos tada rekao drugacije i KAZNIO DS!!!

 

Sada glasa neki drugi narod sto ne voli da kaznjava, ocigledno :fantom:

 

Pokusao Boris to oko strukture glasackog tela juce da objasni ali ga prekinu onaj gei

Edited by Caligula
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Da se Tadić nije pomirio,Radikali i SPS bi već tada zajahali?

 

Nisam pratio tada,pa pitam.

Već su bili zajahali. Antić i Vučić potpisuju koalicioni sporazum za BG na Kalemegdanu. A građanija u panici, daj sve, spasavaj!

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Sada glasa neki drugi narod sto ne voli da kaznjava, ocigledno

 

Tacno... oni sto su "kaznjavali" sad su ili apstinenti ili razocarani ili nisu u Srbiji.

 

Prevelike nade i razocaranost u postmilosevicevsku vlast, koja je realno bila 2 i po godine na vlasti, a mozda i manje, je ogromna. Ljudi ne kapiraju da posle ubistva Djindjica, ta DOS-ovska vlast vise nije onaj DOS koji je pobedio Milosevica, nego neki potpuno drugi ljudi, pusteni sa lanca, a sada su perjanice SNS diktature.

Link to comment

Hajde da za trenutak zanemarimo Tadicev minuli rad i da razmislimo da li ovaj odrtaveli svaler moze da donese i 1 glas kako god spakovanoj opoziciji ili izvede bar 1 razocaranog/nezainteresovanog !

 

Odgovor je NE MOZE, posto je rec o coveku bez sadrzine kome su najveci dometi bili to sto su ga u svaleraciji cuvale kobre i sto je pozirao u gilipterci i koji osim poziranja nema apsolutno nista

Link to comment
14 hours ago, Milošica said:

@Caligula

 

Možda se i ovde sete posle 12 godina da "kazne".

 

Mislim,budi srećan ako bude posle 12 :D

 

 

Pa nisu žuti bili 12 godina na vlasti, a jos manje treba tvrditi da je moc koju su oni imali uporediva sa moci koju je sebi pokrao Balavi. Tada nije mogla gej parada, tada su se palile dzamije na temu Kosova, krale patike, palile ambasade. Sada moze gej parada a ovaj prodaje zemlju na veliko i niko ziv se ne buni hehe

 

Pa jebote i vrapci znaju ko vedri i oblaci u Srbiji bez prestanka evo tri decenije.

 

Za sve su krivi žuti, malo morgen. Jeftina i nesagledivo štetna racionalizacija koju mrljave po ustima razočarani i uvredjeni, a sve dok im ekipa iz devedesetih vadi zlatne zube i skida porodično prstenje.

 

Jebote ajde da 2012te nije bilo jasno, ali šta sada nije jasno.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Ja nešto ne vidim da se Tadić nudi kao neko rešenje. Ne mora odmah da se paniči čim se pojavi u javnosti i da neko mišljenje. To je kao ona priča o naseljavanju migranata po srpskim selima - dobra zabava za jedno namrgođenu, ispižđenu i netolerantnu grupu ljudi. Još malo će da se poziva da mu se oduzmu građanska prava, ko da je 1946.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...