Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

8 minutes ago, Партибрејкер said:

A baš sam se potrudio da objasnim.

Ne govorim o gutačima pomija sa pinka i informera. Za njih nema nade, zaboravimo ih.

 

 

Mozda ih ja i ti zaboravimo, ali pristojnity drugosrbijanska ekipa ce svakako napraviti sanitarni otklon jer, ako se secas, Sasa Jankovic ispade DBovac koji obozava oruzje. Gomila apstinenata koje treba ubediti da izadju svakako krajickom oka ili mozda i celim okom gledaju sta je balavi iskopao o SJ ili Radulu, onda se ta koska od milion Radulovog duga dugo glodje po gradskim kuloarima dok ekipa krade milijarde ispred nosa.

 

Hocu reci, nema novih i neukaljanih, to je jednorog.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Zabalujev said:

Bome ja primećujem da se i ti vrlo lako pecaju na sve te priče. A i po forumima se naštancuje po 50 stranica kad se pojavi tako nešto i dođe do svisuistiajanajpametnijiifiniji zaključka.

 

 

 

... ovo. Od drveta se ne vidi shuma, i to slepilo ne ispoljavaju samo "krezubi" nego boga mi jos cesce oni urbani koji se osecaju posebnim. Onoliko primera.

 

Pa aman, to je Vuciceva tehnologija vladanja, spinovanje, skretanje paznje, uvelicavajuce staklo na necijoj bubuljici dok se u pozadini kupuje Beogradjanka, rusi Hercegovacka i slicno. Ne vidim da su se ljudi nesto bunili tako svesni i neanestezirani.

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Партибрејкер said:

 

Da je pokojni Zaharije 40 godina mlađi i da sad svi stanemo iza njega, ne bi mogli ništa da mu prišiju što bi se primilo kod onih koji ne gutaju pomije. Nadam se da sam jasan.

 

 

ovo sam prevideo :D

 

Pokojni Zaharije je btw. alkoholicar, prica se da je psihicki godinama zlostavljao zenu, pri tom se nakrao onoliko u RTSu ali je sve to propio pa izgleda kao sirotilja, ne ume da odabere ni kravatu a informer mu je nasao 4 kostura u ormanu, preneo RTS.

 

Sad, ako je tebi OK da ti je predsednik ubica, lopuza i zlostavljac, minimum 80% Srbije ce reci da takav ne moze da ih vodi.

Link to comment

 

@Caligula  Ti bi da ne budemo izbirljivi i da svi glasamo za ove postojeće i ja se sa tim 100% slažem, evo glasaću majke mi. Ali onih 2 miliona o kojima sam pisao neće, ne možemo da ih nateramo.

A nema poente tražiti nove jer Informer čeka iza ugla.

Dakle, nema nade, ova rasprava je izlišna.

Link to comment

Kad smo već kod toga "provlačenja kroz blato", to što je ovaj ludak na vlasti opsednut fokus grupama, može se videti u njegovom "biranju meta", čim mu neko iskoči u tim brojkama kod analiza, on pokreće mašinu... 

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

... ekipa poznata kao drugosrbijanci kao da uživa mazohistički u sadašnjem trenutku i traži i sputava bilo koga ko bi donio neku novinu, pogledaj ih samo kako trenutno reaguju na situaciju u CG. Ne znam ni zašto sam ih pomenuo...

Što reče onaj Kesićev gost u subotu “beogradaki rent-a-ljevičari”. Možda si ih pomenuo zato što su oni u izvesnom smislu više nego Vučić odgovorni za to što Vučić nije prošlost.

Ta, u svojoj suštini 1 palanačko-komunjarska ekipa štetnih idiota koja gusla jedno te isto 30 godina, pritom u proseku živi prilično dobrim standardom, smetnja re progresu društva i rušenju Vučića. Svi ti likovi koje neznano zašto i dan danas neko o nečemu pita, pa i ono malo medijskog prostora umesto nekim svežim mislima ode na njihove ukiseljene mentalne izdrkotine.

Već sam napisala, čni mi se i ovde, Olja je to rekla tik nakon što su joj ukinuli emisiju 2014. godine - najugledniji medju nama su najkrivlji.

 

Mi nemamo elitu. Žvalavo govno je nažalost u pravu kad kaže da imamo lažnu elitu, možda je tačniji izraz pseudo elita.

 

3 hours ago, James Marshall said:

...u Srbiji mnogo teže (iako je bazen veći) iznjedriti tako nekog jer ga čekaju saplitanja sa bar pet strana, počev od pomenutih drugosrbijanaca pa preko sujetnih lidera opozicije, crkve, desničara, nebitnih levičara koji su sebi utripovali bitnost... 

Koliko god da je teško - to je jedini put.

Za Djlasom, Spondž Bobom, Boškićem, Tadićem itd. neće poći dovoljan broj ljudi.

Sve i da se oni trgnu pa nekuda konačno krenu. 
Mogu samo u senku da se povuku (neki i u penziju) da bi se nešto uradilo.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Партибрејкер said:

Dakle, nema nade, ova rasprava je izlišna.

 

 

... nema nade za pokvarenu plocu koja vrti jedno te isto od petog oktobra.

 

"Razocarani smo" ne serite da ste razocarani u zemlji prepunoj izbeglih, bez institucija, zemlji koja je upravo izasla iz NATO bombardovanja te petom brzinom ulece u trzisnu ekonomiju? Sa tegom koji je Kostunica okacio celoj Srbiji ne davsi da se dirne u Miloseviceve Sluzbe koje su ubile premijera, pre njega Stambolica i ostale?

 

Ma jeste, Žuti su za sve krivi, mi smo razocarani, necemo ih glasat pa makar ove životinje vladale još sto godina.

 

Uvek kada od drugosrbijanca čujem "bezidejna opozicija" znam da je neka čovečja ribica ispustila dušu u Postojini.

Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

 

... nema nade za pokvarenu plocu koja vrti jedno te isto od petog oktobra.

 

"Razocarani smo" ne serite da ste razocarani u zemlji prepunoj izbeglih, bez institucija, zemlji koja je upravo izasla iz NATO bombardovanja te petom brzinom ulece u trzisnu ekonomiju? Sa tegom koji je Kostunica okacio celoj Srbiji ne davsi da se dirne u Miloseviceve Sluzbe koje su ubile premijera, pre njega Stambolica i ostale?

 

Ma jeste, Žuti su za sve krivi, mi smo razocarani, necemo ih glasat pa makar ove životinje vladale još sto godina.

 

Uvek kada od drugosrbijanca čujem "bezidejna opozicija" znam da je neka čovečja ribica ispustila dušu u Postojini.

 

Ali čoveče, ne moraš ovo da objašnjavaš, ja se sa tim slažem potpuno. Meni se bukvalno sere kad čujem rečenicu "svi su isti". Pisao sam o tome ranije, btw. Ako ništa drugo različiti su kolika je i razlika između živog i mrtvog Olivera I.

Ono u čemu se nas dvojica ne slažemo je što ja mislim da ipak treba pokušavati i sa novim ljudima a ti tu ideju odbacuješ jer pink/informer.

Link to comment
57 minutes ago, pt 2.0 said:

Što reče onaj Kesićev gost u subotu “beogradaki rent-a-ljevičari”.

 

Otvorio sam bocu Lagavulina kad je to rekao, toliko me je odusevio izraz. Tacno tako, rent-a-levicari.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...