Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ma bre gde je Tadic sposoban za takve politicarsko menadzerske zahvate, to je besmislica. Ambasade™ su pravile SNS, ambasade su cestitale Tomi pre objave zvanicnih rezultata iako je bilo tesno.

 

Tadic jeste dopustio da se to desi, ali davati mu super moci i praviti od njega nekog stratega koji se zajebao, pa jbt dokle, besmisleno je.

Edited by Caligula
Link to comment
16 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

očito je tema sastanak u vašingtonu, otuda i jedan/dva predstavnika struketm, a ima i gosta rx predsednika koji će da objasni da li se sedi na hoklici i kako se ponaša kada je naspram tebe jedan od najmoćnijih ljudi

 

jednostavno ima iskustvo iz prve ruke

Tako je,on ima iskustva sa stolicama.Već je ušlo u legendu kad su po njegovim instrukcijama Šaper i ekipa mažnjavali stolice po Kremlju da Koštunica ne bi imao na čemu da sedi.Pa kad su ovi iz Koštuničine ekipe videli da ovaj njihov nema stolicu,rastrčali se po Kremlju da traže drugu stolicu.

I tako, jedni traže stolicu drugi je sakrivaju,nema sumnje da je Boris Tadić kompetentan kad su stolice i hoklice u pitanju.

 

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, Milosh76 said:

Sto nije zvala Vladetu Jankovica koji je nacrtao zasto Sporazum ne valja. Jeste da je i on gostovao ranije, al bar nema putera na glavi kao Tadic Boris.

 

Ima bar 10 boljih sagovornika na zadatu temu, od Tadica.

Ni on se baš nije proslavio.Svojevremeno je jedan njegov susret sa skoro svim najbližim Trampovim saradnicima u Beloj kući nazvao"sastanak u špajizu".

 

Link to comment
16 hours ago, James Marshall said:

Zato što se već povukao - "vidimo se u nekom drugom filmu"

Zato što je iscijepao DS 

Zato što je s Mikijem Rakićem napravio SNS

Zato što je politički potpuno nebitna figura koja vjerovatno ne može da pređe cenzus

 

Njega ne zovu kao analitičara, zovu ga kao političara, koji da ima obraza, davno bi se povukao iz politike. To što je bio predsjednik a sad ne može da dobaci do 2% samo dodatno podebljava tvrdnju da je trebalo da se povuče. 

:laugh:

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

:laugh:

Pa to kao ne znamo, jedan od rijetkih pluseva mu je što nije izašao na izbore, a garant bi se uvalio nekoj koaliciji koja bi se uguzeljala. Nažalost, mislim da će tako biti i za naredne izbore.  

Link to comment

Vidim, kultura otkazivanja uzima maha :fantom:

Ne znam što ne bismo jednog bivšeg predsednika zvali da komentariše događaje postupke sadašnjeg. Biće da treba naći nekog po trenutnoj volji uticajnih net kružoka, koji će posle pola godine već biti neomiljeni.

 

Na nesreću, lišeni smo prisustva onoga koji je sedeo sa GW na čuvenom no hard feelings sastanku.

Link to comment
4 hours ago, jackruby said:

Tako je,on ima iskustva sa stolicama.Već je ušlo u legendu kad su po njegovim instrukcijama Šaper i ekipa mažnjavali stolice po Kremlju da Koštunica ne bi imao na čemu da sedi.Pa kad su ovi iz Koštuničine ekipe videli da ovaj njihov nema stolicu,rastrčali se po Kremlju da traže drugu stolicu.

I tako, jedni traže stolicu drugi je sakrivaju,nema sumnje da je Boris Tadić kompetentan kad su stolice i hoklice u pitanju.

 

Jel neko stvarno veruje u ove gluposti? Mislim, Bilja Srbljanović je svašta pisala po blogovima, al ajmo da se uozbiljimo.

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, Bota and co su krali i sakrivali stolice po Kremlju? Da bi zeznuli  Koštunjavog.

U Kremlju.

Ahahahahahahahahaha

Koje fantazmagorično štivo dostojno Domanovića.

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ja bih voleo Bota-Toma-Voja trio u studiju, bilo kojim povodom...

 

Kakav bi to spektakl bio...

Pa to, čitaš mi misli, repasaž pa ko pobijedi ide na megdan Kasparovu™

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...