Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne bih rekao da je Olja entuzijasta kao Kulačin i Vidojković koji rade preko Zuma emisije, nije se ni ranije nešto tu pokazala. Možda joj je prosto ugovor takav, sezona traje od tad do tad, toliko emisija, pod tim uslovima. Do pre 5 dana nije izgledalo da će se nešto posebno desiti, sad da se vanredno pokreće produkcija zbog događaja koji će verovatno da splasnu za dan-dva, ne deluje mi realno. Fale sve te emisije, ali ne bih rekao da inače fali informisanje o ovim događajima, a ove sad ljutnje na n1 što ne lože masu na revoluciju su mi šala-komika, pop, panj, sekira i ona stvar...

 

 

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

Ma, jasno je meni sve to, ali mislim da u ovom trenutku mora biti mesta za improvizaciju.

 

Serem im se u "letnju programsku semu".

uzmeš odmor, planiraš da putuješ, blejiš gajbi sa porodicom i šef ti kaže džone firmi si neophodan baš sad sa svojim natprirodnim moćima i ti šta ćeš kažeš ženi i deci jbg ne mogu bez mene i odeš na posao

 

 

how yes no

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uzmeš odmor, planiraš da putuješ, blejiš gajbi sa porodicom i šef ti kaže džone firmi si neophodan baš sad sa svojim natprirodnim moćima i ti šta ćeš kažeš ženi i deci jbg ne mogu bez mene i odeš na posao

 

 

how yes no


Mašiš fudbal debelo. Novinar, javna ličnost, posvećena “isterivanju pravde” celu karijeru - pa dupe bi dala za emisiju u ovom trenutku. A siguran sam da bi i sa administrativne strane to moglo da se reši. 

Link to comment

nemaš pojma o čemu pričaš

 

un ima ugovor sa novom da u određenom vremenskom intervalu isporuči određeni broj emisija

 

ništa više od toga, ni manje

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

nemaš pojma o čemu pričaš

 

un ima ugovor sa novom da u određenom vremenskom intervalu isporuči određeni broj emisija

 

ništa više od toga, ni manje

Ma jasno da je to tako formulisano i da je taj ugovor prilično "tvrd".

Mislim da je tu veća prepreka kinta koja bi trebala da isplati za "bonus emisiju".

Dalo bi se sve organizovati sve...

Otkad su feničani izmislili novac...

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

nemaš pojma o čemu pričaš

 

un ima ugovor sa novom da u određenom vremenskom intervalu isporuči određeni broj emisija

 

ništa više od toga, ni manje


Sveto pismo!!

 Ne zameri neukom coveku.

Serem im se u ton filmove. 
 

Ustalom ionako bi zvala Slobu Georgieva, Vesnu Mališić i Prvanovića eventualno. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Sveto pismo!!

 Ne zameri neukom coveku.

Serem im se u ton filmove. 
 

Ustalom ionako bi zvala Slobu Georgieva, Vesnu Mališić i Prvanovića eventualno. 

Pravda za Teofila...

Link to comment

Teofilovi tekstovi su teška depra već mesecima. Ubija ga izolacija, fašisti u SzS, građanska predaja... Ne znam da li bi bio u stanju da se dovuče do studija, a kamoli da progovori koju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 26.7.2020. at 18:22, Frank Pembleton said:

Da e ude dosadno

FB_IMG_1595801794883.jpg.73b6de560c897cd3a5dbf7567a9bade0.jpg

 

.... Shiit has hit the fan!

 

 

E, sjajno! Ja sam pre nekoliko godina poslavila pitanje na FB Utiska nedelje, al, naravno, ništa. Kad sam rekla nekim drugarima, rekli su mi: šta, je l treba da dovodi glupe goste samo da bi bili žene? I: pa ona je žena ha ha ha. Kakvi briljantni komentari. :)

 

Drguga stvar, ne znam da l se ovde pisalo, ali moja druga primedba za Utisak je što se u martu, aprilu i maju (za jun i jul ne znam jer nisam gledala Utisak) Olja ili u potpunosti ignorisala postojanje korone ili je o tome govrila kao da je to, što reče Caligula, neka spoljašnja smetnja političke prirode. Tipa, moj utisak je da joj je bilo stalo da dokaže da je Vučić ispao licemer a da li je korona opasna i koliko, to je se ni malo nije ticalo.

 

Meni je to strašno: da imaš reputaciju, uticaj i platformu i skoro totalno ignorišeš najveći problem čovečanstva u poslednjih ne znam koliko. Trebalo je da, na primer, kad je dovela one epidemiologe u emisiju, da ih jasno pita: koja je opasnost i kako ljudi treba da se ponašaju, zajebi Vučića. I da na kraju emisije ako ne epidemiolozi, ona ima jasan stav i jasnu poruku o koroni. Umesto toga, ja sam imala utisak da je njoj bukvalno jedino bitno da dokaže Vučićevo licemerje, jebo koronu. Kao, korona će doći i proći  a Vučić će ostati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...