Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kon je trazio da procita njegovu poruku u stilu nisam se javio jer je poruka koju je dobilo glasila: zovemo vas iz BIRNa javite nam se, bla bbla

 

A onda je lik iz BIRNa rekao da dr ne prica istinu, jer ne samo da je pozivan xy puta, vec je njegova koleginica poslala, pa izvadiio mob i citirao konktetnu poruku, poslatu tad i tad u toliko i toliko: mollmo vas ne slazu se podaci zarazenih i preminulih ovih do kojih smo dosli od zvanicnih, javite nam se sto pre.

I tako.

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sve ovo pod pretpostavkom da novinarka birna govori istinu

 

:fantom:

 

nije loshe ni da birn laze, zapleta radi :hihi:

Link to comment

nameravao sam da po povratku iz sela odvrtim "upitnik" unazad i istrpim ludaka. no, dovoljno je ovo od sinoć. nadam se da će suzana da naloži bujoševiću suspenziju OJ i, ako se ne radi o autorkoj emisiji poput UN, prepusti ga čkonjevićki. da stvar bude gola golcata.

 

definitivno, dovoljno je pogledati priloge pljiža, UN, kesića i 7 na 1 da bi se imao uvid u kakvim smo govnima.On i Ona u paru su nenadjebiv par terorista mozga.

Link to comment

Ne znam da li mi je Kon jadniji sa ovim slizavanjem s vlašću ili sa ovim ultrajadnim pokušajima da kao sačuva obraz, pa piše ove patetične statuse na Fejsbuku, prijeti tužbama ili šalje SMS-ove u žive emisije

 

Ono, djeluje kao u crtaću kad neko pokušava da začepi sve rupe u čamcu prstima

Link to comment

Naterah se da pogledam...
Sad shvatam ono što ste pisali...
Mene presekao Panić sa kevom na respiratoru...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...