Jump to content
Atreid

Utisak nedelje

Recommended Posts

ubibobi
7 minutes ago, John Coltrane said:

Jbt cipele i košulja su mu kao da radi u trafici a ne da je imunolog u Tiršovoj. Gori mi je od Kona, Zevs zvanični!!

Kakav bi bio očekivani autfit jednog imunologa iz Tiršove? :huh:

Sludge Factory

Gledaoci nikad artikulisaniji, jasniji i sazetiji. Olja podmetnula :D

Jumanji

Jel onaj iz Raske cirke bio?

• +1 1

John Coltrane
1 minute ago, ubibobi said:

Kakav bi bio očekivani autfit jednog imunologa iz Tiršove? :huh:

Malo finiji, ne znam, meni je ovo uzas. Duboke cipele i košulja kratkih rukava, misim stvarno.

Apollo Creed
2 minutes ago, John Coltrane said:

Malo finiji, ne znam, meni je ovo uzas. Duboke cipele i košulja kratkih rukava, misim stvarno.

E da mu je to jedini problem...:fantom:

kud u maglu Simoviću
3 minutes ago, John Coltrane said:

to je nosio i prošli put

možda nema

:mellow:

ubibobi
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

to je nosio i prošli put

možda nema

Pošten čoek

kud u maglu Simoviću
1 minute ago, ubibobi said:

Pošten čoek

= priča istinu

:fantom:

hefaca

Jao poruka za gledaoca  sa cebetom zarazenog na teniskom turniru koji je prenosila televizija koja mu sada salje poruku "sto nas ne gleda pre 2 vikenda"

Sve top 🏆

John Coltrane
Posted (edited)
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je nosio i prošli put

možda nema

Šaper za siromašne :fantom:

edit:  red Homera, red Moldera, “aj rest maj kejs”

Edited by John Coltrane

Jumanji

Nije me neko skoro iznervirao u Utisku pogotovu, kao ova dvojica iz KS

msv
55 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je nosio i prošli put

možda nema

U 90% nastupa nosi istu ili sličnu kariranu košulju

harper

Od svega ovoga najvise me pogodila recenica one bake "izvinite sto sam vas docekala u dvoristu koje izgleda ovako" nakon sto joj je poplava sve unistila. To je taj bedan narod na kojeg beskicmenjaci i poltroni poput Kona i Jankovica svaljuju odgovornost zato sto su savili "strucnu" kicmu pred majmunima iz vlasti i posluzili im da dezinformisu i ugrozavaju taj isti narod jer su "izbori" morali biti odrzani.

Kon i Jankovic = sinonim za jadnost. Ljudski otpad, prazne figure bez karaktera i morala. Gospodo, ne trebaju nam vise vase ostajanje na brodu koji tone, vas lazni moral zbog kojeg navodno istrajavate na poziciji u kriznom stabu, vasi stalni izgovori, izbegavanje odgovornosti, vasi Homeri, Ilijade i druge slicne doskocice vaseg popisanog ega. Popisali ste se sami po sebi i sad mozete da odjebete tamo odakle ste i dosli. Mi cemo se snaci kako znamo a vi vasih 260.000 testova sa lagera nabijte sebi u guzicu, odakle cete ih vaditi po potrebi kad vam ih zatraze Ceca, Aca Lukas i Marko Djuric.

• +1 9

yabadaba

Kako doktor koji zajebe dijagnozu zaglavi zatvor (retko al se desi), a ovi mesec dana pricaju kako je oslabio virus, kako sad treba da izadjemo i da se zarazimo, i kad se ispostavi da su promasili dijagnozu nikom nista, iznenadio ih virus, pa i ove prve je iznenadilo slepo crevo.

1n54jd3r

Meni je Kon veceras licio na Nesu Slinu kada ga je ludi Radule u UN pitao za tajni ugovor za Etihadom...taj nivo prejadnog vadjenja

A Olja opet nije u stanju citavu emisiju da poentira, kada su lekari u stanju da joj dodge-uju pitanja...dosla je izgleda u fazu da joj je ok samo emisija gde su joj sva tri gosta manje vise istomisljenici alajnirani sa njenim stavovima