Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

56 minutes ago, Milošica said:

Kesić uopšte nije glup.To što nekada pravi budalu od sebe i te kako imamo poentu i samo potvrđuje da je pametan,a ne suprotno.

Nikada od njega nisam cuo zanimljivu misao ili analizu, uglavnom je ponavljanje opstih mesta (sa primesom usiljene komedije kako je vec neko primetio) nekoga ko je opoziciono nastrojen i vidi stvari u dve dimenzije.

Nisam rekao da je glup a i ne znaci da je glup ako se slabije snalazi u ovakvoj tematici.

 

Link to comment
1 hour ago, ordi said:

odličan je kesić.

a naravno da će ppp da se pokenja po njemu. forum hejtera. olabavite malo. ko vama valja?

dozvolićeš pluralizamtm mišljenja

 


 

 

ja sam genijalac npr

:fantom:

Link to comment
17 minutes ago, Zabalujev said:

Što se Kesića tiče, ovo mu nisu pisali Njuzovci

 

 

 

tako je!

 

što se ostalih tiče, evo predlažem da sednete vi u njegovu stolicu, snimite 24 minuta, pa da vidimo vašu genijalnost i humor. jednostavno je.

 

ne sme niko? tako sam i mislila.

Link to comment
1 minute ago, ordi said:

 

što se ostalih tiče, evo predlažem da sednete vi u njegovu stolicu, snimite 24 minuta, pa da vidimo vašu genijalnost i humor. jednostavno je.

 

ne sme niko? tako sam i mislila.

jbt argument ti je na nivou 5. razreda oš

 

kesićevi maximumi su bili živadin i seljadin il kako su se već zvala ona dva seljaka iz fajront republike. 24min su video izdanje njuz neta, on je tu prezenter, neloš  prezenter


 

mani me kesićeve genijalnost pls

Link to comment

To što poslednjih meseci Kesićev talenat ne dolazi do izražaja zboj jadnih gostiju i još jadnijeg društvenog konteksta, ne mora nužno biti Kesićeva krivica...

 

Naravno, ove godine je dao onaj genijalni poskok Đurića da aplaudira, a da - čini mi se - nijednom nije rekao reč poskok kao odrednicu za sve one koji brže bolje čekaju da poskoče u aplauz. Hej, poskoci - vrsta najotrovnije zmije na ovim prostorima...

Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt argument ti je na nivou 5. razreda oš

 

kesićevi maximumi su bili živadin i seljadin il kako su se već zvala ona dva seljaka iz fajront republike. 24min su video izdanje njuz neta, on je tu prezenter, neloš  prezenter


 

mani me kesićeve genijalnost pls

 

pa da, tipičan pppovski odgovor i odbrana.

dokle sam ja na nivou petog osnovne, dotle ste svi vi know-it-all genijalci. evo, salutiram.

 

edit: nastavite pomno da pratite šittvit i rušite sistem iz udobnosti vaših fotelja.

Edited by ordi
Link to comment

drago mi je zbog tebe, no prosečnog gledaoca, u šta i sebe svrstavam, ne interesuje preterano mišljenje kreirano iza kamera, a fajront republika je bila dobra takođe.

prezenter il ne njuz neta, kesić briljira naročito od kad je otkrivena afera krušik. 

Link to comment

meni je problem i što je šittvit zaslužio temu, a kesić nije. možda padne neki split.

 

edit: tipično forumski. jedan krene da se mršti i koluta očima na nešto, svi ko papagaji za njim. ovde je sve iole normalno blam po difoltu, a pisalo se o skaradnim jecama, cecama na odvojenim temama. nemam reči. okej, pljuvaćemo kesića, i siti ćemo se smejati šittvitu, vedrani faking rudan, jer nam i ne treba više od hleba i igara. ma...

Edited by ordi
Link to comment
meni je problem i što je šittvit zaslužio temu, a kesić nije. možda padne neki split.
 
edit: tipično forumski. jedan krene da se mršti i koluta očima na nešto, svi ko papagaji za njim. ovde je sve iole normalno blam po difoltu, a pisalo se o skaradnim jecama, cecama na odvojenim temama. nemam reči. okej, pljuvaćemo kesića, i siti ćemo se smejati šittvitu, vedrani faking rudan, jer nam i ne treba više od hleba i igara. ma...
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://parapsihopatologija.com/forums/topic/7225-fajront-republika/&share_tid=7225&share_fid=20718&share_type=t&link_source=app



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

vi niste bre normalni.

kesić je sasvim opravdano gost u ovoj emisiji utiska, zato što je još u 180. epizodi pokrenuo kao temu krušik

 

i aleksandra obradovića (tada je takođe doveo vuka cvijića u goste)...

 

potom je tu i tamo pominjao uzbunjivača u narednih par emisija, da bi u 183. epizodi dao stejtment da će od tada pa dok aleksandar obradović ne bude na slobodi u svakoj epizodi govoriti i o njemu.

 

i tako je uradio.

ZBOG TOGA je kesić u utisku nedelje, pored aleksandra obradovića i vuka cvijića.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...