Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, Skyhighatrist said:

Pa Cvijić jbt, slaba je to ložana ako ga ne prepoznaješ :happy:

tek od skoro znam kako izgleda. to kao prvo.

a kao drugo - ovaj tip sa slike mi se ne sviđa uopšte. 

Link to comment
4 minutes ago, mjone said:

Dobri gosti ali kako Kesic sa njima u pm ... morao je tu neko ozbiljniji i neko ko zapravo ume nesto pametno da kaze umesto Kesica

Kesić uopšte nije glup.To što nekada pravi budalu od sebe i te kako imamo poentu i samo potvrđuje da je pametan,a ne suprotno.

Link to comment

Kesić ne da nije glup nego je dečko poprilično inteligentan, a emisije su mu bukvalno sve bolje, barem  kada se setim da pogledam na youtubetu. Ne mislim smešnije, već koliko se dobro sprda sa ovima.

Link to comment

Pa sad, pitanje je koliko je tu Kesićevo, a koliko je ovih Njuzovaca. Daleko od toga da je Kesić nepametan, kad god je gostovao djelovalo je da ima šta da kaže, ali meni je on nekako naporan za gledanje, konfuzan. Ima tu neku potrebu da nekad ubacuje fore na silu, jer sebe percipira kao komičara, a onda ta mješavina ozbiljne priče i zajebancije ispadne papazjanija. 

 

Doduše, u tom segmentu "na silu šaljenja tokom ozbiljne priče" šampion je Dvaža. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...