Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Hm. Sigurno sam pristrasan kad je on u pitanju, a Utisak nisam gledao neko vreme. Taj detalj jeste sporan ako nije napravio lapsus, no treba imati na umu da cela priča oko bojkota polako odlazi u underground i nije mu za zameranje čak i ako bi se držao izbora kao jedinog načina smene vlasti.

 

Na kraju krajeva, i on je jedan od onih koji duvaju u diple a ovo nije 1992. pa da se tako strogo gleda na angažman muzičara i da se sve proglašava racionalizacijom. Rekao je da mu se trenutna vlast ne sviđa - ok, meni je to dovoljno.

@Caligula

Link to comment

Odgledah predloge na YT - jebo te, dodje mi da razbijem laptop, zamisljajuci Martinovicevu facu i one silikonke sa Studio B.

Ako ikada dodje do smene rezima, dabogda se u govnima udavio onaj ko oprosti ovom olosu sve ovo sto danas rade. 

Link to comment
3 hours ago, triple_nippled said:

Rambo je deo SFRJ estrade i od njega se ne moze ocekivati ko zna sta. 

 

:lol: me zajebavaš? ovo ovde svi zajedno ne bismo uradili za tri života

najjači mic drop u istoriji

 

 

 

Edited by MortimerBrewster
Link to comment
On 23.12.2019. at 15:20, MortimerBrewster said:

 

:lol: me zajebavaš? ovo ovde svi zajedno ne bismo uradili za tri života

najjači mic drop u istoriji

 

+1

 

Ovim je sebe upisao u istoriju pa makar sada pevao Vucicu na uvce.

 

Jedino sto sam iznenadjen opreznoscu (ne bih rekao da je promenio stavove). Popizdeh kad ladno rece kako se svako ko je na vlasti trudi da drzavu ucini boljom i jacom, pa jebi ga, ako ne ume to da radi onda je nenamerno ucini gorom :isuse: jebeno neverovatno da tako nesto Rambo izgovori.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Caligula said:

Popizdeh kad ladno rece kako se svako ko je na vlasti trudi da drzavu ucini boljom i jacom, pa jebi ga, ako ne ume to da radi onda je nenamerno ucini gorom :isuse: jebeno neverovatno da tako nesto Rambo izgovori.

ja više ne znam ko je šta rekao, ali čini mi se da je rambo rekao da niko ko vodi državu nema cilj da je uništi. bar sam tako ja razumela. ono zaista zvuči kao nebo je plavo... 

Link to comment

Pa ne secam se doslovce sta je izjavio ali smisao je da ni Milosevic ni Vucic nisu imali nameru da Srbija bude gora drzava nego sto su je zatekli, ali eto ne umeju da je ucine boljom i to je otprilike njihov greh, ne zla namera.

 

Meni je to neverovatno da jedan inteligentan covek kaze i da zaista to misli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...