Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

19 minutes ago, pt 2.0 said:

 

 

rambo... tjah.

 

18 minutes ago, Tutankamon said:

Rambo bi da se ne zamera

 

 

Pogresan vam dojam, Rambo puca pravo u centar. Dok se mi cudimo i iscudjavamo ovi vladaju skoro 10godina. 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Pogresan vam dojam, Rambo puca pravo u centar. Dok se mi cudimo i iscudjavamo ovi vladaju skoro 10godina. 

Tek sam na utiscima, nisam čula sve od Ramba. Samo nisam njegov ljudski fan.

A niti se čudim niti iščuđavam. Sve mi je precizno jasno 7 godina.

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

Tek sam na utiscima, nisam čula sve od Ramba. Samo nisam njegov ljudski fan.

A niti se čudim niti iščuđavam. Sve mi je precizno jasno 7 godina.

 

I ja sam napisao da mi je malo dosadio i da mi je sve teze da ga slusam, ali me je veceras razuverio. 

 

I nije parafraziranje Ramba bilo upuceno tebi (niti Tutankamonu) i tvojim politickim stavovima, nego generalno se odnosi na ono sto se desava u Srbiji.

Na politici ne pisem niti znam ko od forumasa kako misli na tu temu. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

I ja sam napisao da mi je malo dosadio i da mi je sve teze da ga slusam, ali me je veceras razuverio. 

I mene, ipak.
I, paradoksalno, ohrabrio.

Drago mi je da sam odgledala do kraja.

 

Quote

Na politici ne pisem niti znam ko od forumasa kako misli na tu temu. 

Sve ok. Nije mi jasno od (PDF) politike, nego od života. :)

Edited by pt 2.0
Link to comment

Au jbt, Rambo.

 

Dakle daj da resavamo planetu, jebes Vucica :isuse: covek genije da opise drustvo i vidi realne probleme ali je operisan od drustvenih tokova, nacina resavanja problema... ladno predlozio (ako sam dobro cuo) da se napravi ekoloski front i izadje na izbore?

 

Inace cudno obazriv oko Vucica, nista nije o njemu rekao sem da "nisu bitna personalna resenja" u zemlji u kojoj se na silu gradi kult licnosti :blink:

 

Ono komentarisanje Aleksandra Obradovica kao slucajne pojave, gotovo bezumne cestice koja je eksplodirala sama od sebe, jako cudno. Nisam nista od ovoga ocekivao od njega, ne ovakav nemust i uopsten, relativizatorski nastup.

Link to comment

nisam gledao (jos uvek) utisak od sinoc, ali rambo je takav ima 30 godina

poslednji njegov javni doprinos je i onaj jedini jos 1992

posle toga slusajuci tekstove pesama covek bi pomislio da je vrlo aktivan u borbi protiv zla, ali zapravo sve "angazovanje" se i zavrsava tu

 

uvek sam imao osecaj da bi za nesto evra bio spreman sve da odradi

 

uostalom, covek je zavrsio na 1 evroviziji

satro da se sprda, a sustinski da izmuze pare

 

ekologija je tema, jer tu nema direktnog zameranja

Link to comment
11 minutes ago, ragasto said:

Ja se sećam onog kada je branio platane u Bulevaru, valjda je legao na šine da bi zaustavio saobraćaj...posle je priznao grešku, što je sasvim ok.

 

Nista on pogresno juce nije rekao sto se ekologije tice - ali recenica da je "ova vlast dobila vecinu na demokratskim izborima" je cudno pogresna procena. Posle je poentirao recima da je u sustini stvar jednostavna, ne svidja mu se ova vlast pa ce glasati za drugaciju, ako ne dobije izbore jebiga, tako je kako je, takav je sistem. Jbno neverovatno.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Nista on pogresno juce nije rekao sto se ekologije tice - ali recenica da je "ova vlast dobila vecinu na demokratskim izborima" je cudno pogresna procena. Posle je poentirao sa recima da je u sustini stvar jednostavna, ne svidja mu se ova vlast pa ce glasati za drugaciju, ako ne dobije izbore jebiga, tako je kako je, takav je sistem. Jbno neverovatno.

 

 

 

Mislio je verovatno na izbore 2012.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...