Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Izgleda da ih je Krušik i ovo zezanje Malog baš iznerviralo pa su u šit-tvitu prestali da glume demokratiju ugošćavanjem Čede, Čanka, Macure, te su sinoć u emisiju doveli sve samu režimsku tešku artiljeriju ...

Edited by stoka
Link to comment
6 hours ago, Tutankamon said:

Ocito je da Sule ne zeli da se zameri aktuelnoj vlasti a da Ponos "cepa". Sva Sutanovceva kritika je iznudjena da bi prevario nekog da je na istoj strani sa nama...koja je prica iza toga ja ne znam, mozda je i neka taktika ali ne verujem...ljudi su kvarljiva roba i lako ih je kupiti ili barem dovoljno zaplasiti...da ga je Olja pustila samog da prica dogurao bi i do proizvodnje kaucuka u Mozambiku...samo sustinu ne bi rekao. 

 

Болећив на браћу Весић. Горана и не спомиње, а Зоран био државни секретар код Шутановца у мин. одбране.

Link to comment

Ja sam bio ubeđen da je Vesić Goran bio kod Šuleta21 ili kod Tadića...

 

I to u onom odeljenju koje je odlučivalo o nekretninama JNA...

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Šule ono bijaše @profesionalac na tnjiteru?

 

Pa čovjek očigledno spreman da služi svakom gazdi. 

 

Nije on bio toliko tragičan u stavovima koliko je pokušavao (kao i cijelu svoju karijeru) da se predstavi kao pametan, a realno sve što je rekao je bilo šuplje, lišeno bilo kakve smislene sadržine. Ono, pokušavao je da nađe neke novs uglove, neka svoja, autentična čitanja, isticao stvari koje po njemu nisu dovoljno u fokusu... Baš je djelovao kao prestarjeli mladi lider, nesiguran u svoje znanje a siguran u to da ne želi da se zamjeri nikome.

 

Ali uvijek je djelovao tako, fina, uglađena spoljašnjost ispod koje nema ničega. A tako bi volio da bude pametan. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...