Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 hours ago, Caligula said:

 

Meni najjace sto je pisao Basarinim stilom - sem ako nemaju slican stil, nisam ga ranije citao.

 

Pa naravno da nisi kad ti uopste i ne citas novine, niti pratis politiku. Ovaj forum ti je prozor u iskrivljenu drustvenu stvarnost koju kroz njega vidis. 

Link to comment
3 hours ago, msv said:

EKCxFg2W4AEGLe0.jpg

 

ovo jadno govno sa cirozom mozga nista nije uspelo da smisli duhovitije nego da pokusa da uvalja coveka u njemu dobro poznatu kaljugu seljacke pokvarenosti i sluzave snishodljivosti.

nemusti ambasador i veliki reformator srpskog jezika ostace upamcen samo kao uvek prikriveni cankoliz svih vladara i sistema.

 

Link to comment

Aj delovi DS i PSG, no i Ivan Andrić. :rolleyes:Ne znam da li se i Bojan Đurić priključio, svakako to dodaje dozu dodatnog jajarenja. 

 

Šutanovac skoro pisao za Vreme neki autorski, bezbednost, odbrana i sl. Kapiram da Olja planira da ga ukrsti s Ponošem oko aktuelnih špijunskih i oružarskih dešavanja, a i još malo za-protiv bojkota.

Link to comment
Aj delovi DS i PSG, no i Ivan Andrić. :rolleyes:Ne znam da li se i Bojan Đurić priključio, svakako to dodaje dozu dodatnog jajarenja. 
 
Šutanovac skoro pisao za Vreme neki autorski, bezbednost, odbrana i sl. Kapiram da Olja planira da ga ukrsti s Ponošem oko aktuelnih špijunskih i oružarskih dešavanja, a i još malo za-protiv bojkota.
I onaj drugi iz LDP, onaj što je pravio HUB-ove...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
22 minutes ago, Frank Pembleton said:

I onaj drugi iz LDP, onaj što je pravio HUB-ove...



... Shiit has hit the fan...
 

Sad videh da je i Đurić tu. :rolleyes: Jel on taj sa hubovima, to mi je promaklo?

Inače je fascinantno da DS i dalje ima kapaciteta za igre prestola i ljude dovoljno glupe da pomisle da će iz toga profitirati. Što će nam Šutanovac, verovatno, sutra i demonstrirati.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...