Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

27 minutes ago, nisam ja said:

E džumara brate, ličiš na nezvu sad, ne znam zašto. 

Zbog novog avatara, i ja pomislih isto.

Utisak ću tek da vratim i pogledam, nisam stigao na vreme.

Edited by mraki
Link to comment

utisak je bio takav da ga gledam 2.x zaredom.

vladika grigorije razvejao zagađenje vazduha.

ovaj drugi pop bi bio jedan od boljjh i pametnijih forumaša da je na ppp. na keca me asocirao na forum, dunno why.

lalić ne dobacuje, ali i ne smeta.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
Za to vreme, u drugoj dimenziji...

Izgleda nisu imali popa sad.gif

Hahaha videla sam ovog bilmeza. Kazu neki glumac, bio Slobin poltron, nemam pojma ko je.

 

nezvanovu zbog avatara

vraćaj indijanku

mad.gif

 

 

Godinu dana stoji indijanka, da odmorim malo oci u ovoj vodi...

 

Eeit: videla sam da nezvanova ima slican, menjam

Link to comment

Opasan je Grigorije, mocno i zvuci i izgleda. Uvek su najbolje govorili oni koji znaju da objasne stvari na jednostavan nacin jer obicne, najobicnije stvari promisljaju punom snagom svog intelekta. Pre njih nego sve druge, slozenije, kompleksnije i komplikovanije. Sve sto se nama danas desava lako je objasniti, samo se treba vratiti na pocetak, na fundament, na ono najprostije sto svaki covek misli da razume. U moru sjajnih stvari koje je Grigorije izgovorio izdvaja se ona o tome da je onaj ko negira, ne postuje i ne dozvoljava razlicitost glavni generator podela, na kraju je taj fenomen ilustrovao s onih 97% glasova i samohvalom zbog tog broja i nazvao ga onako kako to i treba nazvati - gluposcu. A onog ko se time hvalio glupanom. Tragedija je da ako je taj toliki glupan, koliki glupani moraju da budu oni koji mu daju glasove, kakav god izgovor da imaju i pod kakvim god su pritiskom.

 

Cini mi se da oni koji se rukovode kukaviclukom jer imaju taj jedan zivot o kojem moraju da brinu zapravo nemaju ni taj jedan. Od silne brige da ga nekako prozive zaboravili su da zive.

Edited by harper
Link to comment
6 hours ago, dillinger said:

Kakvo sad mišljenje lepi vladika ima o Miletu banjalučkom, de im se dadoše zajednički poslovi, da i tu nije pukla tikva?

 

Odavno. Zli jezici kažu da je zato i morao u Dizeldorf.

Nisam imao sumnju da će se ova Koeljovska toplina primiti na ppp-u. Pride stvarno ne stari, sa svakim pojavljivanjem djeluje sve ljepši.

Link to comment
Ali kakva dramatika, kakva gluma, zaneo se kanda malo vise u predstavi.
Jos imitira onog ispod one lipe i stasom i glasom.
Poznat mi inace njegov glas, ali ime jok.
 
 
 
da li je to lepomir?

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...