Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

39 minutes ago, Zabalujev said:

Ko je palio njenu knjigu? :D Elem, lepo je i ovome juncu rekla da tim problemima i njegovim dokazima sad treba da se bave neke institucije, a ne da se povlače sa time po emisijama :wub: Mislim da žena ne troluje, nego prostodušno rezonuje i nije bila brifovana pre emisije. Ili jeste, a nije se primilo. Posle toga se isključio, radni dan je, ajmo na put. Nego, šta ima u pravom Utisku?

Pa nisu još uhvatili počinioce, zato se žena i buni. Guglao sad, stvarno ima knjigu, i stvarno paljena. Bukvalno isto izjavljivala što i sad sns ekipa, ko pali knjige paliće i ljude, fašisti. Lepo kaže da bi bio red da se pravosudni organi najpre tim slučajem pozabave. :rolf:

A od Utiska odustao negde posle predloga. Svi su na istoj strani pa pomalo dosadno. Interesovalo me samo šta će reći Danica Popović o ovoj hajci...

 

Edited by mraki
Link to comment
35 minutes ago, mraki said:

Pa nisu još uhvatili počinioce, zato se žena i buni. Guglao sad, stvarno ima knjigu, i stvarno paljena. Bukvalno isto izjavljivala što i sad sns ekipa, ko pali knjige paliće i ljude, fašisti. Lepo kaže da bi bio red da se pravosudni organi najpre tim slučajem pozabave. :rolf:

A od Utiska odustao negde posle predloga. Svi su na istoj strani pa pomalo dosadno. Interesovalo me samo šta će reći Danica Popović o ovoj hajci...

 

Propustio si deo kad Olja kaže da podržava Oliveru u slučaju Sergej, ali oni drugii što je podržavaju, samo je ponižavaju svojim podržavanjem...

 

Zanimljivo...

Link to comment
53 minutes ago, radisa said:

Propustio si deo kad Olja kaže da podržava Oliveru u slučaju Sergej, ali oni drugii što je podržavaju, samo je ponižavaju svojim podržavanjem...

 

Zanimljivo...

Hm, može da se shvati na više načina. Morao bih da čujem...

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Zezaš da ne znaš Sarumana the Black... :lolol:

 

04-pojedini-vladika-dozet%20(2)_620x0.jp

 

Nope, što bi rekao rekao jedan moj poznanik, poznavalac prilika u eparhiji bačkoj: he is Saruman of many colors.

(Na moju opasku da je Irinej - crveni pop) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...