Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kunem se da ću jednom nazvati Utisak
 
-"Dobro veče Olja, Marvin ovde"
-"Recite Marvine"
-"Olja, hoćete li molim vas vi, ili neki od vaših gostiju da sipaju makar jednom malo tog soka sa stolića i da ga otpijete, ne da mi mira"
Gođi bobice?
Eno ni Munja ne pije taj sok




...shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Meni super ova savetnica iza Brnabe što na svako pitanje odgovara samo grimasama.

Ko Vlasta Velisavljević u Volim i ja nerandže :rolf:

:lolol: a što je provalio pajtić, može ana brnabić da se kliberi koliko hoće, i ova iza nje isto takođe servirka :lolol:

uzgred, nije da je savetnik malo bitno, ali gospoja je ministarka.

1 hour ago, gagilija said:

Dzadranka...dobro ima grimase od silnog botoxa. A gledala je i u nokte i onako puckala i cistila nokat o nokat

nije ušlo u prilog :lol:

sad čitam njenu biografiju na sajtu vlade. izenenadilo me je što je 78. godište. više mi deluje kao vršnjakinja jorgovanke tabaković ili tako nekog...

a i sprema doktorat, to piše na sajtu. malo me je iznenadilo, a onda kad vizualizujem to čačkanje noktiju i sve... to je to. ja samo takve doktore i znam.

Link to comment

jeste, bas izgleda starije a podmladjuje se [emoji16]
kad pomenu jorgovanku, setih se onog utiska kad joj palma rekao: pa doktore sto niste otvorili makar jednu apoteku [emoji2]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, slepa živana said:

 

sad čitam njenu biografiju na sajtu vlade. izenenadilo me je što je 78. godište. više mi deluje kao vršnjakinja jorgovanke tabaković ili tako nekog...

 

 

Pojela je zloba

 

Quote

a i sprema doktorat, to piše na sajtu. malo me je iznenadilo, a onda kad vizualizujem to čačkanje noktiju i sve... to je to. ja samo takve doktore i znam.

 

Sta ce njima jadnima ta trka za titulama, ne kazem da mi nije jasno zasto Bora Snajder zeli da bude magistar ali aman, do sada je to vec toliko kompromitovano i obesmisljeno da je logicno da batale skolovanje™ i diplome™

Link to comment
1 hour ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Kunem se da ću jednom nazvati Utisak

 

-"Dobro veče Olja, Marvin ovde"

-"Recite Marvine"

-"Olja, hoćete li molim vas vi, ili neki od vaših gostiju da sipaju makar jednom malo tog soka sa stolića i da ga otpijete, ne da mi mira"

 

"Prvo mi recite sta je najjaci utisak!" 

...

"Laku noc!" 

Link to comment

Utisak mi je mali  Vukan koji će uskoro početi da uči kineski jezik sa kineskom dadiljom .

Kaže mu tata da je to kod protestanata normalno.

A ono je baš kod nas sasvim normalno da dete ima dadilju, kakvu god.

Narode, jedi govna.

Link to comment
Utisak mi je mali  Vukan koji će uskoro početi da uči kineski jezik sa kineskom dadiljom .
Kaže mu tata da je to kod protestanata normalno.
A ono je baš kod nas sasvim normalno da dete ima dadilju, kakvu god.
Narode, jedi govna.
Ja sam zakačio samo proglašenje utiska I to sa Vukanom...
Pa jbte...
To postaje jače od Marka_koji_je_nosio gajbice




...shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, dùda said:

Utisak mi je mali  Vukan koji će uskoro početi da uči kineski jezik sa kineskom dadiljom .

Kaže mu tata da je to kod protestanata normalno.

A ono je baš kod nas sasvim normalno da dete ima dadilju, kakvu god.

Narode, jedi govna.

 

Ima on vise dadilja, videli smo ih onda kad su ga vodile na onu utakmicu. Ne znam samo koja od njih zna i kineski, ili ce mozda da angazuju neku novu.

Link to comment

Meni je onaj prvi utisak sa Momom Trajkovicem ubedljivo najjaci, ne samo kao utisak nedelje vec kao utisak poslednjih 30 godina i svedocenje u kakav narod smo se pretvorili. Bar vecina. Celu izjavu one ljudske krpe koja je nosila transparent "Momo lopove" treba sacuvati i pustati na svakom opozicinom skupu, u medijima koji ne prde u Vucicevu kriminalnu tikvu i pustati svakoj generaciji studenata i ucenika na nekoliko fakulteta i svim srednjim skolama decenijama nakon sto ova stoka ode s vlasti. Naricoto onaj deo kad ta krpa kroz plac kaze Momi "necu nikad vise o tebi da nosim transparent ali ako stranka naredi za druge hocu". Znas da si ponizen, upravo prolazis kroz ponizenje, ali eto, pristaces da budes ponizen ponovo ako stranka tako naredi. Slika i prilika potpune kastracije ljudskosti u srpskom drustvu.

Edited by harper
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Meni je onaj prvi utisak sa Momom Trajkovicem ubedljivo najjaci, ne samo kao utisak nedelje vec kao utisak poslednjih 30 godina i svedocenje u kakav narod smo se pretvorili.

+1

Inače, okače sad predloge na YT ranije, celu emisiju će tek sutra.

 

 

Link to comment
8 hours ago, dùda said:

Utisak mi je mali  Vukan koji će uskoro početi da uči kineski jezik sa kineskom dadiljom .

Pa, vallah, i red je. Kaže tata sa dve, najdalje dve i po godine je vakat da se počne s kineskim, posle kasno, mator je. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...