Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

A jes ti siguran da on i dalje radi na Pinku? Meni se cini da ne. E sad, nisam procitao niti cuo da on pise nesto drugo u Skandalu od onog sto pise za Feral.A ti da si neki, lepo bi ga zaposlio u svojoj postenoj firmi umesto sto toliki milioni gradjana Srbije rade za razne ratnoprofiterske (-huskacke) firme iz Slobinog vremena.
ne znam zasto moram da ponavljam.nije problem u tome sto toliki milioni ljudi rade tamo gde rade. to je zato sto nemaju izbora, zato sto srbija nije pravedna drzava koja nakon odlaska starog sistema nije dosla do sustinske promene. porediti lukovicev slucaj sa njima je pogresno.pink je jedan od netaknutih simbola miloseviceve srbije o kome mislim gore nego sto mislim o RTS-u. pricati o lustraciji u 2007. a raditi na takvom, nelustriranom simbolu jedne tako dramaticne ere koja je unistila milione zivota na balkanu je nesto o cemu nema potrebe da pisem. lako je reci - pera je alkos, budala, cirkuzan - ali taj licni nivo je samo maska za odnos drugih organizacija (HOS, LDP) prema istoj temi. da stvar bude gora, da bih poverovao u pricu koju njegove apologete koriste kao opravdanje za takvu zivotnu bruku a koja se ukratko moze prepricati kao "muka ga je naterala", onda bi trebalo da zaobidjem niz drugih ozbiljnih svinjarija u koje je kao sluzbenik TV pink bio involviran, i tu ne mislim samo na njegov istorijski, udvornicki intervju sa zeljkom mitrovicem, vec pre svega na odvratan, prljavi i denuncijatorski tekst koji je po narudzbini ZM, BP i WM napisao protiv VM, u vreme kada je trebalo promovisati cekicevu RRA i osujetiti borbu glavnog ideoloskog konkurenta TV pink za nacionalnu frekvenciju.ti bi zaposlio takvog coveka u svojoj firmi?
Link to comment
ne znam zasto moram da ponavljam.nije problem u tome sto toliki milioni ljudi rade tamo gde rade. to je zato sto nemaju izbora, zato sto srbija nije pravedna drzava koja nakon odlaska starog sistema nije dosla do sustinske promene. porediti lukovicev slucaj sa njima je pogresno.pink je jedan od netaknutih simbola miloseviceve srbije o kome mislim gore nego sto mislim o RTS-u. pricati o lustraciji u 2007. a raditi na takvom, nelustriranom simbolu jedne tako dramaticne ere koja je unistila milione zivota na balkanu je nesto o cemu nema potrebe da pisem.
:thumbsup:
Link to comment
Ne gledam Utisak. Ni ne znam kakve veze ima OB sa PL.
...nema nikakve veze, osim sto je ovaj poslednji slucaj koji nam je doneo svetsku slavu, trosila da nasisa cedu i sistem vrednosti koji promovise...a onda je krenula sa pricom da li se kaje sto ga je krstio amfilohije...itd...nisam izdrzao do kraja, prebacio na die hard 3 kod tijanica...
Link to comment
Kako nema posledica!?? Ovaj nevidjeni zlocin zatresao je forumsku goru i kao posledica toga, rodio se forumski mis!Nista posle ovog nece biti isto.
Tebi bas mora da se crta? <_< 2 coveka su, zbog neslaganja sa Perinim tekstovima, od strane Pere poistovecena sa ratnim zlocincima Mladicem i Kadijevicem?I to u hrvatskom mediju!I to hrvatskom mediju pred 18.novembar, dan kada se desio zlocin u Ovcari, na njegovu 16.godisnjicu?Jel ti znas koliko dugo Larko i gazza, samo zbog toga, nece smeti da pomisle da odu u Hrvatsku?Proglaseni su i DB-ovcima iz istog razloga.Sto ih, u ocima Perinih i Cedinih obozavalaca, koji nemaju ideje, nego su jedni od onih koji su u LDP-u samo zbog Cede ili pere ili nekog treceg, cini podobnim za linch i nasilje!Aj osvesti se malo!
Link to comment
Steta, pogotovo vezano za vecerasnju emisiju. A sta, onda, trazis na ovom mestu?
Izvinjavam se. Učinilo mi se da ti i Gazza polemišete o tome koliko je štetno to što je PL pisao o njemu.Rizikujem da se pojavi king louie i da u britkom onelineru ukaže moderaciji na štetnost offtopica.
Link to comment
ne znam zasto moram da ponavljam.nije problem u tome sto toliki milioni ljudi rade tamo gde rade. to je zato sto nemaju izbora, zato sto srbija nije pravedna drzava koja nakon odlaska starog sistema nije dosla do sustinske promene. porediti lukovicev slucaj sa njima je pogresno.pink je jedan od netaknutih simbola miloseviceve srbije o kome mislim gore nego sto mislim o RTS-u. pricati o lustraciji u 2007. a raditi na takvom, nelustriranom simbolu jedne tako dramaticne ere koja je unistila milione zivota na balkanu je nesto o cemu nema potrebe da pisem. lako je reci - pera je alkos, budala, cirkuzan - ali taj licni nivo je samo maska za odnos drugih organizacija (HOS, LDP) prema istoj temi. da stvar bude gora, da bih poverovao u pricu koju njegove apologete koriste kao opravdanje za takvu zivotnu bruku a koja se ukratko moze prepricati kao "muka ga je naterala", onda bi trebalo da zaobidjem niz drugih ozbiljnih svinjarija u koje je kao sluzbenik TV pink bio involviran, i tu ne mislim samo na njegov istorijski, udvornicki intervju sa zeljkom mitrovicem, vec pre svega na odvratan, prljavi i denuncijatorski tekst koji je po narudzbini ZM, BP i WM napisao protiv VM, u vreme kada je trebalo promovisati cekicevu RRA i osujetiti borbu glavnog ideoloskog konkurenta TV pink za nacionalnu frekvenciju.ti bi zaposlio takvog coveka u svojoj firmi?
Cekaj, jel Pera i dalje na Pinku ili nije, to me za pocetak zanima? Kao sto me zanima i da li je zbog njegovih tekstova bacena nekome bomba na neciji stan, ubijeno hiljade ljudi... (sto pokusava u najnovijoj emisiji da me pripise OB postavljajuci pitanja CJ, ocigledno licno uvredjena pa po starom kostunicavom obicaju- kad te istina zaboli a ti izvali da su svi sem tebe ekstremisti)?Zanima me i tvoj stav vezan za dilemu: ako me niko nece/ ne placa da li bih zbog gole egzistencije radio i za crnog djavola (ako "ne" onda podpitanje: da li sam se ikada nasao u toj situaciji?) ?Na koncu, zanima me i da li si nekog od antialkoholicarskih moralista na forumu u njihovim orgazmicnim trenucima, obavestio da je jedno neciji privatan zivot a drugo stav/ sustina iza kojih stoji pomenuti autor?
Link to comment
Izvinjavam se. Učinilo mi se da ti i Gazza polemišete o tome koliko je štetno to što je PL pisao o njemu.Rizikujem da se pojavi king louie i da u britkom onelineru ukaže moderaciji na štetnost offtopica.
Sta bi ti da nema jos 2 forumasa koje bi pomenuo u svojim postovima?Gazzi odgovaram offtopic jer je "ostecena strana", inace bih i njemu kao i tebi "ako ne gledas Utisak, sta radis na ovom mestu".
Link to comment
jedno neciji privatan zivot a drugo stav/ sustina iza kojih stoji pomenuti autor?
Melankolic, jel te neko obavestio da:1)Je iznosenje licnih imena forumasa u novinskom tekstu krsenje novinarske etike?,2)su one baljezgarije, koje je Pera napisao, krsenje slobode izrazavanja misljenja, odnosno zloupotreba prava na slobodu izrazavanja misljenja?U cemu je razlika izmedju Kurirovog i Pressovog progona Cede, Bebe, Batica, Natase Kandic, nekog petog, i ovoga?Ni u cemu.3)Jel te neko obavestio da je kleveta krivicno delo?
Link to comment
Zanima me i tvoj stav vezan za dilemu: ako me niko nece/ ne placa da li bih zbog gole egzistencije radio i za crnog djavola (ako "ne" onda podpitanje: da li sam se ikada nasao u toj situaciji?)
Izvini, ali moram, non stop si mi na ziceru :P Filipo Inzagi takve stvari ne prašta.Pretpostavljam da bi čovek menjao zanimanje ako mora da ide na platu kod ideološkog neprijatelja, dok ideološki prijatelji nemaju nameru to da mu obezbede.
Link to comment
...nema nikakve veze, osim sto je ovaj poslednji slucaj koji nam je doneo svetsku slavu, trosila da nasisa cedu i sistem vrednosti koji promovise...
Držanje tog smeća na sajtu i nije baš nešto čega se pristojan čovek ne bi postideo.Uzgred, nisu objavljivali komentare u kojima je pozivano da se tekst skloni. Da su ispali dripci, ispali su. angry.png
a onda je krenula sa pricom da li se kaje sto ga je krstio amfilohije...itd...
Posle je stvarno postalo dosadno. :yawn2:
Link to comment
Melankolic, jel te neko obavestio da:1)Je iznosenje licnih imena forumasa u novinskom tekstu krsenje novinarske etike?,2)su one baljezgarije, koje je Pera napisao, krsenje slobode izrazavanja misljenja, odnosno zloupotreba prava na slobodu izrazavanja misljenja?U cemu je razlika izmedju Kurirovog i Pressovog progona Cede, Bebe, Batica, Natase Kandic, nekog petog, i ovoga?Ni u cemu.3)Jel te neko obavestio da je kleveta krivicno delo?
1) nije, gde to pise?2)ako bi njemu zabranio da iznosi misljenje da li je i to krsenje slobode misljenja? kao sto je zelela i ob u vecerasnjoj emisiji da dokaze: nema razlike medju ektremistima, je li tako uki?3) za klevetu postoji i tuzba za klevetu, je li tako uki?4) uki, gleda li ti utisak ovaj najnoviji, sto bi te cinilo ravnopravnim sagovornikom na ovoj temi ili si samo dosao da delis lekcije iz demokratije i ljudskih prava?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...