Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

uf, pa bice tesko da ih brani, koliko ja kontam ta pesacka zona je uslov da se instalira spomenik djindjicu, on bi trebao da bude postavljen na akademskom platou koji ce se raditi u ovoj turi, a to su i ona i bajic valjda znali kada su krenuli u posao oko svega toga...

Link to comment
6 minutes ago, nezvanova said:

uf, pa bice tesko da ih brani, koliko ja kontam ta pesacka zona je uslov da se instalira spomenik djindjicu, on bi trebao da bude postavljen na akademskom platou koji ce se raditi u ovoj turi, a to su i ona i bajic valjda znali kada su krenuli u posao oko svega toga...

 

aaa, e pa to je vec obecavajuce. znaci bichi ce da peni - mozda gresim ali najiskrenije sumnjam da bi ndb stali iza tako slampavog projekta kao sto je bs&bajicev spomenik djindjicu. (i dalje mi je mega-neverovatno da bi bajic kreirao bas tako nesto... mada nije nemoguce i da je tu bio presudan pritisak drugarice. to mi je nekako jedino obrazlozenje). ne bi bilo lose da olja i to malo usputno procacka.

Link to comment
12 minutes ago, roksi said:

 

aaa, e pa to je vec obecavajuce. znaci bichi ce da peni - mozda gresim ali najiskrenije sumnjam da bi ndb stali iza tako slampavog projekta kao sto je bs&bajicev spomenik djindjicu. (i dalje mi je mega-neverovatno da bi bajic kreirao bas tako nesto... mada nije nemoguce i da je tu bio presudan pritisak drugarice. to mi je nekako jedino obrazlozenje). ne bi bilo lose da olja i to malo usputno procacka.

A na čemu zasnivaš veru da "Bajić ne bi mogao tako nešto..." ?

Link to comment
12 minutes ago, Majo said:

Mogao bi Bajic da sklepa neki spomenik Vucicu za zivota, moze u obliku leteceg papka, ako ga pogodis prackom, dobijes sendvic.

 

a moze i spomenik-sendic veliki, ogroman, kao koonsovo pseto. 

 

mada mi ipak zao da ovako govorim o njemu - ima u njegovom radu vrednosti i bilo je istinskog potencijala. sve u svemu, los preokret stvari. 

 

edit: @Frank Pembleton eto gore odgovora. a koje je tvoje misljenje?

Edited by roksi
Link to comment

Svaki spomenik Djindjicu, pa jos na tako istaknutom mestu poput takozvanog Akademskog platoa, je pre svega dnevnopoliticko pranje savesti i pokusaj sakrivanja iza price o Zoranutm.

Sa sve vucicevim narodnjacima koji su se - gle slucaja - tu nasli.

Em je, sta god ko mislio o Djindjicu, prerano za tako nesto, em je neukusno: da je srecetm, u Nemanjinoj, na mestu ubistva, trebalo bi samo postaviti spomen plocu sa obaveznom napomenom da je na tom mestu Srbija nekaznjeno dozvolila da joj javno streljaju Premijera.

Link to comment
26 minutes ago, svashtabezneshto said:

zar ne davimo nije za tu pešačku zonu  iizmeštanje saobraćaja iz centra grada? čini mi se da će biti razočarenja emisijom.

Pa tu bi oni i da stisnu i da...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...