Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Tu brka arhitekta može da šizne, cenim da će Dobrica da proba da gura NDB  da ljudi shvate da oni uopšte postoje.

Mada super je ovo , opozicija, jedan nezavisni intelektualac ali protiv vlasti i Biki kao predstavnik vladajuće kaste...

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Tu brka arhitekta može da šizne, cenim da će Dobrica da proba da gura NDB  da ljudi shvate da oni uopšte postoje.

Mada super je ovo , opozicija, jedan nezavisni intelektualac ali protiv vlasti i Biki kao predstavnik vladajuće kaste...

 

Mislim da će arhitekta i Dobrica kao nokat i meso ...

 

Spoiler

57852515_1268619839982185_80978330189341

 

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

 

Mislim da će arhitekta i Dobrica kao nokat i meso ...

 

  Reveal hidden contents

57852515_1268619839982185_80978330189341

 

Pa da al mislim da će Dobricin cilj ovde da bude malo drugačiji. Oni moraju da krenu u "stranačku kampanju" ...

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa da al mislim da će Dobricin cilj ovde da bude malo drugačiji. Oni moraju da krenu u "stranačku kampanju" ...

 

Mislio sam da moraju i pred bgd izbore, pa ništa. Stvarno nisam siguran koliko to njih zanima i da li uopšte imaju ideju kako to da urade, a nedelja će biti prava prilika da to sagledamo.

Link to comment
19 minutes ago, Lezilebovich said:

 

Mislio sam da moraju i pred bgd izbore, pa ništa. Stvarno nisam siguran koliko to njih zanima i da li uopšte imaju ideju kako to da urade, a nedelja će biti prava prilika da to sagledamo.

Ja se u stvari nadam tome 😉. Da krenu.

5 minutes ago, Host said:

Dobrica je super momak, ali ja sam TEAM KSENIJA.

 

Ovaj cu Utisak da gledam jer hocu da vidim kako se patkari snalaze u emisijama sa vise gostiju. Steta sto Beckoviceva nije dovela pravog antagonistu, Bichkica ne moze dotle da dobaci.

 

(*) danas sam nesto mizogen. 

Da zabavnije bi bilo gledati Kseniju, kraći joj je fitilj...

Link to comment

Ko je Dobrica?

 

Brku cuh na N1 vezano za "gondolu" i ostala sranja Vesica+Malog, deluje prilicno britko.  Vec vidim kako cepa Biki na komade, kako ce mu sa brkova visiti delovi njene bele kosulje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...