Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

14 hours ago, radisa said:

Misliš onim laganjima o tome šta Sloba i drugi pišu i izmišljanjem istine? I odbijanjem da gleda youtube?

 

Tu ga je baš razbila...

Cak i time...

Jer na to je dobijala tuc muc i drzite se komentarisanja.

Ja sam se vise bazirao na njenom potenciranju gresaka 2 strane. Kao i vrlo ostre osude i optuzbe na racun vlasti. Takav pristup bi bio bolji i ucinkovitiji.

Link to comment
5 hours ago, Apollo Creed said:

Meni je Vladeta bio utisak Utiska.

Bez obzira na njegova (politička) shvatanja, bilo je veliko osveženje slušati ga. I komunikacija i stav, svaka čast.

 

Isto.

 

Skocio mi pritisak od Smajlovicke, kakav sisac krvi na note :yucky:

Link to comment
Just now, Majo said:

Isto.

 

Skocio mi pritisak od Smajlovicke, kakav sisac krvi na note :yucky:

Ali, vidip, ona je pristijna, a Georgijev je ispao nemušt... Nerazumeš ti to...

 

To što je ona po 5 puta ponavljala laži, skrivala se okolo, pravila luda, e to je odličan nastup, bila je sjajna..

 

Sloba je samo pogrešio što je uopšte pričao sa njom posle prvog ponavljanja laži o tome ko šta piše na tweeteru... Samo je trebao da izađe i da kaže da sa ljudima koji lažu u oči nema šta da se priča... Nek priča u kameru sama...

Link to comment
Just now, radisa said:

Ali, vidip, ona je pristijna, a Georgijev je ispao nemušt... Nerazumeš ti to...

 

To što je ona po 5 puta ponavljala laži, skrivala se okolo, pravila luda, e to je odličan nastup, bila je sjajna..

 

Sloba je samo pogrešio što je uopšte pričao sa njom posle prvog ponavljanja laži o tome ko šta piše na tweeteru... Samo je trebao da izađe i da kaže da sa ljudima koji lažu u oči nema šta da se priča... Nek priča u kameru sama...

 

Mislim da je Sloba trebalo da pusti Vladetu da je istranzira jer on ima vise iskustva s takvim likovima, par puta joj je lepo i kulturno spustio sinoc oko onih vesala. Mada, kazem, razumem coveka u potpunosti, ovakvi spotovi o izdajnicima su u Srbiji dokazano poziv na likvidaciju i daleko od toga da mu je svejedno. ja bih joj verovatno skocio za vrat da sam bio na njegovom mestu. Smajlovicka je sinoc bila kao meta na strelistu, kao sto to uvek bude relativizator kad se dokopa neke teme i prica gluposti da bi izjednacio stvari koje se ne mogu izjednacavati, mogli su je lepo izgaziti sinoc.

 

Doduse, i ovo kako je reagovao je sto puta bolje nego da je izasao iz studija. Kome bi to na bilo koji nacin koristilo osim njoj, samo bi dobila priliku jos jednom da serenda o tome kako su ljudi nesposobni za dijalog a ona ultimativna zrtva tudjeg radikalizma.

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ali, vidip, ona je pristijna, a Georgijev je ispao nemušt... Nerazumeš ti to...

 

To što je ona po 5 puta ponavljala laži, skrivala se okolo, pravila luda, e to je odličan nastup, bila je sjajna..

 

Sloba je samo pogrešio što je uopšte pričao sa njom posle prvog ponavljanja laži o tome ko šta piše na tweeteru... Samo je trebao da izađe i da kaže da sa ljudima koji lažu u oči nema šta da se priča... Nek priča u kameru sama...

Ma jeziva govnarka, kad god je uhvate u gluposti, bezobrazluku ili neobavestenosti, istog trenutka se poziva na njenu saradnju sa BBC-ijem, te njoj je stalno ukljucen CNN, tako je u Italiji, Americi, svuda je maltene isto - jebena gadost od zene.

Link to comment
21 minutes ago, harper said:

 

Mislim da je Sloba trebalo da pusti Vladetu da je istranzira jer on ima vise iskustva s takvim likovima, par puta joj je lepo i kulturno spustio sinoc oko onih vesala. Mada, kazem, razumem coveka u potpunosti, ovakvi spotovi o izdajnicima su u Srbiji dokazano poziv na likvidaciju i daleko od toga da mu je svejedno. ja bih joj verovatno skocio za vrat da sam bio na njegovom mestu. Smajlovicka je sinoc bila kao meta na strelistu, kao sto to uvek bude relativizator kad se dokopa neke teme i prica gluposti da bi izjednacio stvari koje se ne mogu izjednacavati, mogli su je lepo izgaziti sinoc.

 

Doduse, i ovo kako je reagovao je sto puta bolje nego da je izasao iz studija. Kome bi to na bilo koji nacin koristilo osim njoj, samo bi dobila priliku jos jednom da serenda o tome kako su ljudi nesposobni za dijalog a ona ultimativna zrtva tudjeg radikalizma.

Georgijev je "puštao" ali ovaj očigledno nije imao volje da tranžira govedo...

I da, bila mu je super ona napomena o HitTvitu...

Link to comment

Meni je bila hit njena "I'm not gonna cry" faca kad je kamera zumira a Sloba joj priča "šta Vi znate o istraživačkom novinarstvu, Vi se nikad u životu niste tim bavili". Pa realno, neće da ode na YouTube da pogleda emisiju koju komentariše a jede neka govna. Mrš bre! 

Link to comment

Sad su stavili na youtube, pa malo gledam. Meni deluje vise pateticno nego sto nervira, mada je toliko dosadna da uglavnom u jednom trenutku preskocim to sto prica. Mozda taj deo kad se Georgiev iznervira dolazi kasnije, ali ono o Curuviji, ministru informisanja, pa do spota o Oliveru Ivanovicu, Milana Jovanovica i paljenja kuce je bio 1 person gangbang. Posle je nesto muljala kako joj je to sve bilo prekomplikovano na sta joj je i Olja dala summary tako da se dzabe koprcala. 

Link to comment

a sto joj neko ne kaze da je to sad svetski trend (mozda ovi sa cnn- a ne prenose top listu svetskih politickih trendova) nas predsednik svojski predvodi (prati?) te nove vetrove laganja, a lazu cim zinu i tramp, putin,makron, obran, erdogan... pa sto ne bi i sloba g.? 

 

inace je zaista bila jeziva, ja koja sam je smatrala jednom inteligentnom i krajnje pedantnom i sistematicnom komentatorkom (istina, uvek je bila iritantna sa tim pasivno agresivnim stavom i potrebom da stvori neku auru nezavisne i krajnje objektivne novinarke) mislim da bi je neko pribraniji od slobe i manje pristrasan od vladete (ja sam stekla utisak da su i on i ona imali blagu nelagodu jedno od drugog jer su im se posle bar decenije nekog zajednickog pogleda na politiku, sada ta stanovista skroz razmimoisla, pa je i ona bila pomirljivija u dijalogu sa njim, a i on nije bas hteo da je toliko ponizava koliko je mozda mogao i trebao) istranzirao i demistifikovao.

 

kontriranje radi kontriranja, mesanje baba i zaba, jedno krajnje konzervativno pracenje medija u drugoj deceniji 21 veka,  nekom ko pledira da bude aktuelan komentator, nikako ne sluzi na cast.

 

ili se samo preporucuje za diplomatiju, rekla bih da drzi da joj to nekako sa pravom pripada.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...