Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ja video i razumem zasto si obrisao - jer nema nikakve veze sa ovim sto si pisao do sada:

E sad ću da ponovim dakle. Usluge su iste. Držanje glave iznad vode u ovakvoj situaciji u medijima.

A šta ste vi mislili da se doturaju koverte ispod stola ?

Obrisao sam jer sam shvatio je nepotrebno ubeđivanje nekoga ko ima formirano mišljenje. Što je ok...

 

Послато тетејцем

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Hoćeš da kažeš da će Olja štedeti Bebu, a ako ga ne bude štedela već napadala to je znak da se igra dvostruka igra?

Puštanje nekoga da solo gostuje u emisiji koja je poznata po više gostiju je usluga već..

 

Послато тетејцем

Link to comment

Zašto je usluga? Šta ako krene diskreditivanje? Hoće li i to biti usluga?

Pa kad postaviš uslov da budeš sam umesto sa još dvojicom smanjuješ mogućnost da te tovare još dvojica + imaš više vremena da pričaš.

 

Послато тетејцем

Link to comment

nemam ja sta da mislim, ono sto si ti napisao je jasno - placeni termin, svinjarija i tako to. i ne samo da je jasno, nego je i jadno.

To si mogao odmah da napises.Nemam nameru da te ubedjujem da nisi u pravu posto vidim da sve znas.Zaista nemam nameru da se raspravljam dalje.

Link to comment

Potrudi se da ne čitaš moj post kao post u bezvazdušnom prostoru.

 

Nisam odoleo ali poredjenje TR sa UN je veeliki kompliment za onog zvalavog.

Link to comment

Nisam odoleo ali poredjenje TR sa UN je veeliki kompliment za onog zvalavog.

Nije to poredjenje u smislu kako ga ti doživljavaš.

Edited by bergasa19
Link to comment

Verujem da je Olja svesna koliko je teško voditi razgovor sa ljudima koji nisu ograničeni ama baš nikakvim skrupulama. Nemaju oštrih uglova savesti i zato  uspešno klize  kroz sadržaje pred kojima svaka iole obzirna osoba, nezavisno od inteligencije i iskustva, zastane. Moguće je da je, umesto da prepusti drugim gostima da donekle amortizuju atmosferu, odlučila da prihvati izazov i fokusira se na Bebu.

edit: nezavisno od integriteta, to je svojevrstan profesionalni izazov

Edited by Notorious
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...