Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zbog čega je, do vraga, bitno šta član odbora Agencije za borbu protiv korupcije misli o bilo čemu što nije u okviru nadležnosti Agencije? 

 

Hoće li ovde (znam, neće) ikada biti ustanovljeno pravilo da se pitaš samo za ono za šta si nadležan? I da je potpuno nevažno šta misliš o tome hoće li SPS u vladu i kakva je klima na Madagaskaru? 

Link to comment

ali ipak je on prof na FPN-u, pa bi se moglo reći da mu je i struka da priča o politici. Nije baš da je Gorčin™

 

edit: inače to pravilo bi moglo nazvati Gorčinovo pravilo : isti akter ne može biti pozivan u tv emisije da priča o više od tri potpuno različite teme u vremenskom okviru od godinu dana.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

ali ipak je on prof na FPN-u, pa bi se moglo reći da mu je i struka da priča o politici. Nije baš da je Gorčin™

 

edit: inače to pravilo bi moglo nazvati Gorčinovo pravilo : isti akter ne može biti pozivan u tv emisije da priča o više od tri potpuno različite teme u vremenskom okviru od godinu dana.

:lolol:

 

krenuo sam da nabrajam tri gorčinove teme, zabagovao kod fudbala i politike. I ne mogoh da se setim treće. Kad ono - posao kojim se bavi. 

 

 

Ma super je to što je Stoki profa na FPN. Ali to je izgleda profesionalna deformacija. Potpuna nesposobnost da se, kada se zauzme funkcija, fokusiraš na svoj mandat. On bi i dalje da kontemplira. 

 

Uzgred, Zakon o Agenciji za borbu protiv korupcije je takav da Agencija ima vrlo ograničena ovlašćenja i prostor za delokrug je vrlo mali. Umesto da na tome poentira, jer ne postoji čuvena politička volja da se nezavisnom državnom organu povere jača ovlašćenja, vrdao je nekim svojim stavovima o aktuelnoj političkoj situaciji. 

Link to comment

Meni je utisak nedelje koji nije na listi da Olja vrlo često u emisiju dovede nekog iz cesida i sličnih organizacija za kontrolu vlasti u emisije sa ovakvom tematikom čisto da demonstrira impotentnost takvih organa.

Link to comment

Time što će da im postavlja glupa pitanja poput "šta vi radite", "a za šta ste plaćeni", "zbog čega sedite tamo", "zašto primate platu", i kada čovek najzad objasni po 7. put da nije njegovo da hapsi i sprovodi istrage šeretski konstatuje "pa zbog čega bismo vas onda plaćali".

Link to comment

procitam ovde komentare i pomislim da je emisija zanimljiva i onda se zajebem da izgubim sat vremena zivota a ovo sranje. radulovicevi botovi!

Link to comment

procitam ovde komentare i pomislim da je emisija zanimljiva i onda se zajebem da izgubim sat vremena zivota a ovo sranje. radulovicevi botovi!

 

ti si lud ja više uopšte ne gledam ni serije samo ovde pročitam best of :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

ti si lud ja više uopšte ne gledam ni serije samo ovde pročitam best of :fantom:

 

sem one jedne gde gledas bradate muskarce u koznim pantalonama, na toj seriji si pao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...