Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne budimo strogi prema Mariniki, ta ima hrabrosti vise od bilo kojeg slatkorecivog DSSovca

 

I ne samo od njega.Ja joj skidam kapu i prastam sitnice.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Misli na ovog Marsenica. To sto on lepo prica, odnosno bolje receno prilagodjeno publici Utiska, ne moze da zamaze cinjenicu da dolazi iz Novog DSS-a Milosa Francuza, koji je takodje neko ko je satro umeren pa je kao prihvatljiviji od Boska ili Milice. To je barem percepcija kod mnogih. Oni su svoju priliku da pokazu da su na pravoj strani vise puta propustali, ukljucujuci i sada  kad su smatrali da nije vreme odmah nakon tragedija praviti proteste. Pa kad su videli koliko je ljudi na ulici, e onda bi da uskoce u bandwagon..

 

Plus milion

 

Između njih i Narodnih patrola razlika je samo u dizajnu

  • +1 3
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Ne govorimo uopste o tome sta oni stvarno misle, vec kako nastupaju.

Kritika Marinike je bila konstruktivna, ako neko cita iz SSPa da joj ukaze iz razloga da bi bila jos bolja i ostvarila jos bolji rezultat.

 

Edited by brusli
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

pogledala UN.

milica kralj i onaj čovek predrag marsenić (potrudiću se da mu zapamtim ime, jer mi se izuzetno dopao njegov nastup!!!) su bili odlični, zato što su pre svega bili ljudi.

marinika tepić, i znam da je ovo nepopularno mišljenje, počinje da mi opako ide na nerve svojim spikerajem.

namerno govori sporo i namerno jede mnogo više TV vremena nego što to sadržaj koji plasira traži i opravdava.

koliko god da je to bilo opravdano na RTS ili u plenumu ili holu skupštine srbije - to nije potrebno i jako iritira u emisijama poput utiska nedelje. takođe mislim da se njeni kapaciteti kao političarke opako precenjuju.

 

od poruka koje smo čuli - ohrabruje me to što su svi na stanovištu da nema razgovora sa psihopatom.

 

Da..ima u Parlamentu i kvalitetnijih zena od nje, samo ne izbijjau u prvi plan, jer nisu prve na listi(Danijela Nestorovic, Sanda Raskovic)

Link to comment
1 hour ago, April said:

 

Plus milion

 

Između njih i Narodnih patrola razlika je samo u dizajnu

 Nije bas tako ... ove patrole su nasilnici, a dss - pa nije. Razlika je ogromna...

 

ali u pravu je Jimmy da su oko protesta ispali magarci ... necemo da zloupotrebljavamo tragediju ... more marsh. I drago mi je da im sad ne daju da primirisu organizaciji 

Link to comment

jeste dobra emisija. 

 

svi odlično govore. 

problem je što mnogi roditelji i, nažalost, nastavnici nemaju svest o ovome što je logično i šta ovi ljudi kažu. ili su članovi partije. 

Edited by Frau Gabrijela
  • +1 6
Link to comment

Meni je hit i ovaj Dejan Ilić kao i svi koji su pre neki dan tek skontali da nas (po školama) drže kao bednike. Pa je tek sad nezadovoljstvo eskaliralo. Mi smo, realno, godinama mazohisti. 

Edited by Svemir Zeka
  • Hvala 1
Link to comment

ruku na srce, piše on o tome na Peščaniku godinama, meni su ti tekstovi prilično daleko pa ih čitam dijagonalno, ali nije da se ne bavi tom temom. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

Meni je hit i ovaj Dejan Ilić kao i svi koji su pre neki dan tek skontali da nas (po školama) drže kao bednike. Pa je tek sad nezadovoljstvo eskaliralo. Mi smo, realno, godinama mazohisti. 

nisam shvatila da je tek pre neki dan. 

u stvari, znam da je i pre par godina na nekoj promociji knjiga u mom selu vrlo slično govorio o položaju prosvetnih radnika. 

 

dobar je i precizan. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Meni je hit i ovaj Dejan Ilić kao i svi koji su pre neki dan tek skontali da nas (po školama) drže kao bednike. Pa je tek sad nezadovoljstvo eskaliralo. Mi smo, realno, godinama mazohisti. 


Čovek o usranom stanju u školstvu trubi 20 godina…

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...