Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

I ne samo to nego im mi finansiramo sve to. Dok se pravimo kao da se to nas ne tice u sustini smo saucesnici, ako nista drugo novac koji od nas ide drzavi bi bar mogao da se iskoristi za nesto normalnije. 

 

Pas mater indeed. Zadnje vreme doslo da se cisti septicka jama. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Ili, najlogičnije, neko je uzeo spsak, video koji su naši™, setio se da ju je viđao pi Youtubeu, znači™, zna znanje, nazvao ju je, dogovorio se™ i poslao je...

 

Spisak je samo tu da bi formalno mogal biti zadovljena tačka 2, ali suštinski, sve je po tački jedan... Jer, sačuvaj bože da posao dobije neko ko nije naš™...

 

Oni su nam ukrali državu... Nama, normalnim ljudima, koje biole kurac za njihove stranačke kombine,... Pretvorili su državu u jednu ogromnu stranačku kombinaciju, a mi smo ti negde neki drugi koji samo slučajno živimo na istom prostoru sa njima...

 

Pas mater...

 

To i ne samo to.

Dal neko kapira da se vodi opijumski rat nad nama?

Mi da rintamo po ceo dan, i pokusavamo da manevrisemo kroz njhove labirinte (evo opet su me prosteali kroz tri institucije za knjizicu detetu, i na kraju DZ zavrsava ispravku iako su nas pre tri meseca poslali na vrata da idemo u PIO i gde sve ne, i opet sad chekam njihovu propalu plastiku koja mi je u jednoj usranoj drzavi EU ipak poslata automatski po rodjenju deteat na kucnu adresu bez ikakve aktivnosti sa moje strane).

Dok mi tako rintamo, oni ce mom detetu da od desete vec prodaju drogu u odeljenju.

Pa jebite se, odlichno su to smislili i jos odlichnije im radi.

  • Tužno 2
Link to comment

img_1_1684744638764.thumb.jpg.ab2e2006456b1fb251dc82288640e891.jpg

 

sokantno ako je tacno :rolleyes:

(ne mozemo iz ovog znati je li, osim dijela o ezoteriji koji je ocigledan)

 

prije par g je, kako citam, imala u nekoj osnovnoj skoli radionice o kovidu

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Mel said:

Pa jebite se, odlichno su to smislili i jos odlichnije im radi.


To se neminovno vremenom desi kada se niko ne buni. Beslovesna obesna stoka zajase, prvo oprezno, pa proba dalje koliko moze, malo po malo

i posle desetak godina stigne se do prizivanja duhova dece ubijene na casu u drzavnoj skoli, i to uz muziku

Take a moment to let that sink in, sto bi se reklo :ph34r:

Pa u najgorem kosmaru niko iole citav ne bi ovakvo nesto mogao ni da zamisli, da gledam to u filmu rekla bih kakav bolesnik je ovo rezirao

@radisa potpisujem post, ali kakav crni elitizam uopste i spominjati, pa kod nas se intelektualna elita bori za goli opstanak dok najgori shljam pljacka, ubija i gaslajtuje

 

 

  • +1 9
Link to comment

Psihijatar  koji upisuje lažne teške dijagnoze radi zarade od farmako kompanija.

 

Grupa predavača na BU koja, ne videvši čoveka koji je neke od njih tužio zbog nesavesnog lečenja, daje dotičnomme psihotičnu dijagnozu.

 

Psihijatar koji se slika sa oružjem i to stavlja na Fejsbuk.

 

Psihijatar koji procenjuje podobnim za otpust pacijenta koji uzima sutradan zolju u ruke.

 

Ova spodoba iz škole.

 

Ni u jednom slučaju kolege nisu bile te koje su razotkrile slučaj, a nisu najčešće ni imali potrebu da javno osude.

 

Da nije malo i do profesije, a ne samo do SNS-a?

  • +1 7
Link to comment
11 hours ago, cedo said:

uf ... odgledah ... kraj me slomio

ne znam odakle ocu snaga da se uopste pojavi u emisiji, a kamoli mirnoca da prica

 

zaista se pitam da li je glasanje/vecina put do najboljih odluka. a nije da se pitam prvi put

pozivanje na odgovornost je jedini kakav, takav garant ispravnih odluka

 

 

Nije to iz snage vec iz ocaja.

Link to comment
7 hours ago, vememah said:

 

 

 

 

 

 

 

cerkajte, petog petog je, na osnovu tog tvita, to uradila?

jel moguce da su isli u skolu dva dana posle masakra?

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, ToniAdams said:

cerkajte, petog petog je, na osnovu tog tvita, to uradila?

jel moguce da su isli u skolu dva dana posle masakra?

 

Da uzmu stvari koje su im ostale. Pretpostavljam da su se deca dogovorila i isla, a roditelji ih pustili jer ipak je sve pod policijom itd...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...