Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Organizovali su se neki psihijatri samoinicijativno da pomognu ovoj deci a od drzave... pa nicemu se nismo ni nadali.

Meni kumica koja je završila psihologiju volontira tamo u Ribnikaru...



....shiit has hit the fan.
  • +1 2
Link to comment

Hteo sam da se ukljucim u kraj..i vidim da su zavrsili ranije..pa sam okrenuo na poslednjih 10 minuta...

 

Osecam se izguzvano..a skoro sam razmisljao gde je ovaj covek nestao, vrteo nam se na Tv-u stalno kad bejasmo deca..

 

Sve ovo mi donosi to da se plasim svakog sledeceg poteza koji napravim u zivotu..Ne umem da objasnim.

  • Tužno 1
Link to comment
52 minutes ago, James Marshall said:

ako uspijemo da se probijemo kroz zaista neopisivu bol i tugu koju emituje ovaj čovjek kog je zadesila najveća nesreća koja može da zadesi živo biće, ovo što čujemo o tome da su doveli neku lujku koja je pod plaštom stručnosti (a juče sam nakon što sam pročitao zahtjeve tražio dotičnu na mrežama i bio zapanjen šta se sve krije iza tog imena) i šta je radila, pa ovo je skandal, ima li iko normalan na nekoj poziciji gdje se nešto odlučuje, doveli ženu koja je sama za hospitalizaciju da dodatno retraumatizuje djecu. Ja sam u šoku šta slušam. 

 

Postoje mnoge stvari koje su "testirane" iskljucivo u sigurnim okruzenjima, sa dobronamernim, dobro stojecim i netraumatizovanim ili povrsno traumatizovanim klijentima i na tim "testovima" su dobile dobru evaluaciju. Te stvari postaju problem za shamane koji ih rade kad govno udari u ventilator jer oni nikad nisu stekli onu vrstu odgovornosti koja se dobija kad udaris u zid u punoj brzini a ne znaju nista drugo. Ne znam tu zenu koja je "pustala narodnjake" deci ali odbijam da poverujem da ziva osoba moze da bude toliko zla, biram da verujem da je "testirala" svoju metodu na jednoj od najtezih grupa i ocekivano dobila rezultat kakav je dobila. Niko ne moze da bude toliko bahat u proceni sopstvenog znanja koliko moze da bude neznalica, to je jos Sokrat resio pre dve i po hiljade godina.

 

Teska, teska emisija, jedna od onih koja te ubije nicim drugim do osecanjem nemoci. Kako tako velika stvar kao sto je covek moze da stvori takvu nakazu kao sto je covecanstvo nikad mi nece biti jasno.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...