Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sad sam pustio od pocetka ... pa jel ovo Maksicu Maksicu "dva lokvanja oko panja" ... svaka mu cast ...

Edited by Lezilebovich
  • +1 5
  • Tužno 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

ako uspijemo da se probijemo kroz zaista neopisivu bol i tugu koju emituje ovaj čovjek kog je zadesila najveća nesreća koja može da zadesi živo biće, ovo što čujemo o tome da su doveli neku lujku koja je pod plaštom stručnosti (a juče sam nakon što sam pročitao zahtjeve tražio dotičnu na mrežama i bio zapanjen šta se sve krije iza tog imena) i šta je radila, pa ovo je skandal, ima li iko normalan na nekoj poziciji gdje se nešto odlučuje, doveli ženu koja je sama za hospitalizaciju da dodatno retraumatizuje djecu. Ja sam u šoku šta slušam. 

 

 

ja tu zenu znam samo iz vidjenja i mogu reci - a u drugom kontekstu to bi bilo nebitno i banalno - da me je jeza prozimala uvijek kad bih je srela, ima neobican, neprijatan izgled, sto je njena tragedija, ali u odnosu na duboko prestrasenu djecu potencijalno i njihova trauma, da ni ne idemo do radne biografije odnosno stila rada koji me ni nisu narocito iznenadili

 

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

ako uspijemo da se probijemo kroz zaista neopisivu bol i tugu koju emituje ovaj čovjek kog je zadesila najveća nesreća koja može da zadesi živo biće, ovo što čujemo o tome da su doveli neku lujku koja je pod plaštom stručnosti (a juče sam nakon što sam pročitao zahtjeve tražio dotičnu na mrežama i bio zapanjen šta se sve krije iza tog imena) i šta je radila, pa ovo je skandal, ima li iko normalan na nekoj poziciji gdje se nešto odlučuje, doveli ženu koja je sama za hospitalizaciju da dodatno retraumatizuje djecu. Ja sam u šoku šta slušam. 

 

  • Tužno 1
Link to comment

čitao sam sinoć o njoj, te njene tlapnje o muzikoterapiji i ovo grebanje o ovu tragediju, mislim sam po sebi nemam ništa protiv muzikoterapije, nije to ništa epohalno novo, ali ovo kako ova žena trenutno koristi ovu tragediju, ovo je ispod svakog nivoa

Edited by James Marshall
  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

ma govorim o muzikoterapiji per se, ne u kontekstu psihoterapije u ovom konkretnom slučaju. Ali ovo šta ova žena radi, djeluje kao kontrausluga svakom normalnom ko se time bavi. 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

pa ne znam, na nekom strucnom je da ocijeni, ali dovesti muzikoterapeuta kao prvi strucni kontakt za djecu u dubokoj traumi nije samo koriscenje situacije nego onako podublji nonsens, kako mi laicki izgleda

 

 

 

 da se povezuju s dusama mrtvih drugara kaze, ma mrs u picku materinu

ova traži da se muzikoterapija uvede u svaku školu an ženeral

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

ova traži da se muzikoterapija uvede u svaku školu an ženeral

 

evo sad sam vidjela i to, kakva moralna nakaza jebote, bas nije mogla da ne iskoristi priliku za promociju

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

ova traži da se muzikoterapija uvede u svaku školu an ženeral


:fur:

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...