Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, zmanic said:

Nemaš mikog svog ko trenutno čeka u nekoj listi na nešto.

Mnogo je gore, mnogo.

Iskreno, nemam, ali sam skontao da je užas, i da se cifre povećavaju... A ovaj korisni idiot priča o glupostima...

 

Baš sam popizdio, kako je odvukao emisiju u neki lični obračun i pljuvanje po čoveku...

Link to comment

Kovid im je dan dans opravdanje za sve. U bolnicama po okolini, konkretmo u Pirotu, ne da nema aparata, nema ćebadi, posteljine, retko koji aparat radi, svi jurcaju kod privatmika za jebeni ultrazvuk..... Da ne pominjem da se voda sa česme nesme piti već 6,7 godina.... ej, u Pirotu se voda nosi kao lek onima koji leže u pir.bolnici... sranje do lajneta na sve strane.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
23 minutes ago, zmanic said:

Kovid im je dan dans opravdanje za sve. U bolnicama po okolini, konkretmo u Pirotu, ne da nema aparata, nema ćebadi, posteljine, retko koji aparat radi, svi jurcaju kod privatmika za jebeni ultrazvuk..... Da ne pominjem da se voda sa česme nesme piti već 6,7 godina.... ej, u Pirotu se voda nosi kao lek onima koji leže u pir.bolnici... sranje do lajneta na sve strane.

Pricala je ujna da je za vreme Kovida u Pirotu vazilo da se ziv ne izlazi iz bolnice.

Sto se tice ultrazvuka, nemoj misliti da je u BG bolje mnogo bolje, moja keva je morala privatno na ultrazvuk, inace ko zna kada bi dosla na red. Cak je lekarka bukvalno rekla kevi idite privatno.

 

 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, nbg1 said:

Jos ce na kraju ispasti da je Panic Zvaljin spavac.

Verujem da nije, ali bas cudno ovo izgleda.

Što reče Nemanja Rujević, ne mora da znači da rade za Vučića, možda su samo glupi. Čoveku proradila sujeta jer je neko drugi heroj sada, a siguran sam da mnogim njegovim kolegama nije pravo i da je mnoge malo sram. Sasvim dovoljno za lekarske intrige. Ovo kako je napadao kolegu iz Niša je sramotno.

 Muka živa ova uključenja gledalaca, još zalutali bot. 

 

  • +1 3
Link to comment

Morbidno je, znam, ali... 

Mozda bi bila dobra ideja da se pojavi neki kanal ili dnevna emisija u kojoj bi dozvoljavali ljudima s lista cekanja da se zale i ukazuju na cirkus i horor koji prozivljavaju, mozda bi moglo imati pozitivan efekat u javnosti. Ovo je samo 4-5 ljudi stiglo u program, ne zelim ni da zamisljam koliko jos stotina hiljada ima isti problem.

Ovaj celavi gmaz je preveliko govno cak i za ulazak u DSS. Secam ga je jos onda kad je plakao u studiju sa Zujovicem tokom pandemije, i posle je blejao s Cutom i Pogacarom kad su zajednicki bili organizovani protesti ispred vlade u razmaku od nekoliko dana - frilenseri, ekolozi i ujedinjeni protiv kovida

Btw, gde je Zujovic? Nisam ga ni video ni cuo jos od izbora kad je otisao kod Bote i Duloa

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment

Meni je Panic ogromno razočarenje - koliko on ne zna kako funkcioniše zdravstveni sistem u Srbiji pa to je strašno. /odnosi se npr na onu vinjetu sa ultrazvučnim pregledima/

Link to comment
1 minute ago, steins said:

Meni je Panic ogromno razočarenje - koliko on ne zna kako funkcioniše zdravstveni sistem u Srbiji pa to je strašno. /odnosi se npr na onu vinjetu sa ultrazvučnim pregledima/

Kakav je tvoj utisak o emisiji?

Link to comment
Quote

Mozda bi bila dobra ideja da se pojavi neki kanal ili dnevna emisija u kojoj bi dozvoljavali ljudima s lista cekanja da se zale i ukazuju na cirkus i horor koji prozivljavaju, mozda bi moglo imati pozitivan efekat u javnosti. Ovo je samo 4-5 ljudi stiglo u program, ne zelim ni da zamisljam koliko jos stotina hiljada ima isti problem.
 

 

Idaja je sasvim OK.

YT podkast "Otpisani prerano govore prekasno", gledalo bi se to jako.

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...