Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Daj da im zabranimo. S obzirom da svakog s kim pricam ponavlja da su svi politicari ista govna, kapiram da bi skupili nekoliko miliona potpisa bez mnogo problema. I onda im damo ultimatum ili ce milom da se sklone iz politike ili cemo primeniti silu. A nas je mnogo vise, pa ce im biti jasno sta im valja ciniti.

 

I onda pravimo novu politicku elitu iz pocetka, ali ovog puta na zdravim osnovama. Samo posteni i neiskvareni dolaze u obzir.

  • +1 1
Link to comment

neće da može to tako, makar su nam se smučili političari, razumem rant ali

 

mislim da je parola ''da ovi odu a da se oni ne vrate'' napravila ogromnu štetu

 

pa jebemu, da li se već zaboravila da je tadić i ekipa sišao mirno sa vlasti, malo li je za zemlju Srbiju

kako će ovi sići ?

 

dajte bre ljudi, ta priča da ne valja baš niko, i zabila nas je u septičku jamu

 

neka dođe crni đavo, ali da je smenljiv

 

ed.

toliko se tu pogrešno zaglibilo, da neki dan na onom prostestu za tužiteljke, lik kaže ''ovo nije politički protest'' :gospode:

e pa pošto nije, baš je lepo prošao

ne znam, nije mi jasno šta je sa nama

ako govornik na takvom protestu ne razume već neke stvari, kako li će tek mile

 

Edited by dùda
  • +1 4
Link to comment

I da je rekao da jeste politicki protest, ne bi dovelo do masovnosti. Nije da ljudi cekaju ko zapete puske da neko kaze "politicki protest", i odmah krenu u akciju. Vecinu ljudi jednostavno ne zanima tretman nekih tamo tuziteljki. Kad se neko i pobuni, uvek budu komentari "a sto su cutali do sada?"

 

A i kad imas hitnu reakciju, kao npr. sa rusenjem u Hercegovackoj, opet vecinu ljudi to ne zanima. Jer eto nije na njihova vrata pokucao bager. A ti sto organizuju protest, imaju neku zutu patku, pa gde ja da protestvujem sa takvima. I kad dodju gradski izbori, ti sto su se nesto cimali za javno dobro, ne predju ni cenzus. Dok oni koju su rusili, osvajaju vecinu. Problem  je naravno do patkara, ne pricaju jezikom koji vecina ljudi razume..

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

neće da može to tako, makar su nam se smučili političari, razumem rant ali

 

mislim da je parola ''da ovi odu a da se oni ne vrate'' napravila ogromnu štetu

 

pa jebemu, da li se već zaboravila da je tadić i ekipa sišao mirno sa vlasti, malo li je za zemlju Srbiju

kako će ovi sići ?

 

dajte bre ljudi, ta priča da ne valja baš niko, i zabila nas je u septičku jamu

 

neka dođe crni đavo, ali da je smenljiv

 

ed.

toliko se tu pogrešno zaglibilo, da neki dan na onom prostestu za tužiteljke, lik kaže ''ovo nije politički protest'' :gospode:

e pa pošto nije, baš je lepo prošao

ne znam, nije mi jasno šta je sa nama

ako govornik na takvom protestu ne razume već neke stvari, kako li će tek mile

 

E, to...

Link to comment

@dùda

 

Ti što se lože na "pristojnost", ako nisu desničari, neka obrate pažnju na Lutovca. Tu je i Zelenović, ume i da ne bude "pristojan", ali Bože moj, nije u pozorištu. Ne znam kako se ona priča oko mornarice završila :D

 

Za Grbovića neki koji su gledali kažu da je razbio i Miloša i Milicu u emisijama prošlih nedelja, a ne važi za "nepristojnog".  Znam zbog čega ovde nije omiljen, ali eto, nije da imamo neki veliki izbor. 

 

Ja bih lično imao totalnu zbrku u glavi da su sutra izbori, ali ne želim da budem apolitičan i želim da glasam.

 

Ne znam više ni da li sam centar ili koji sam kurac. Toliko je za i protiv u mojoj glavi po raznim pitanjima.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Nemoj tako Neverniche, kada se pojave ljudi od integriteta, neukaljani i posteni, a istovremeno sposobni, koji ce ponuditi potpuno novu politiku u odnosu na sve dosad vidjeno, onda ce svi ti gadljivi na politicare konacno imati koga da glasaju.

 

Konkurs za novu politicku elitu je otvoren. Javite se..

Link to comment
4 hours ago, dùda said:

pazi, neki ljudi koje znam kao normalne i ajde da kažem formalno obrazovane, ono, neki fakulteti iz starih vremena, dakle završeni, ne kupljeni

 

pa kažu ovako, glasaću za onog Miloša, baš je pristojan :isuse:

dakle ''pristojan'' i ima ''patriotsku'' spiku, užas

za takve na žalost glasaju malograđani u koje moram da ubrojim i neke svoje prijatelje a bogami i rođake i jako me rastužuje to saznanje

jer ti ljudi pokazuju samo svoje malograđansko lice jureći kao neki prostojnity, jao, kao, kakva dešavanja u skupštini, pa sramota itede

a sramotu koja nam se dešava permanentno zbog ove nakaradne vlasti, to ne vide

ta vrsta slepila me baca u očaj

sve to

plus da je obrazovan, doktor sa sorbone, pametno/trezveno zbori. da, i mlad.

sve to kaže moj višedecenijski prijatelj s kojim se slažem u svemu sem na patriotskim/srpskim/ hrišćanskim temama.

 

od svog tog šatro patrioskog bloka (jeremija, francuz boškić, lažljivica) još mi milica najnormalnije zbori. miloš je 1 veliko iz potaje zlo.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

@dùda

 

Ti što se lože na "pristojnost", ako nisu desničari, neka obrate pažnju na Lutovca. Tu je i Zelenović, ume i da ne bude "pristojan", ali Bože moj, nije u pozorištu. Ne znam kako se ona priča oko mornarice završila :D

 

Za Grbovića neki koji su gledali kažu da je razbio i Miloša i Milicu u emisijama prošlih nedelja, a ne važi za "nepristojnog".  Znam zbog čega ovde nije omiljen, ali eto, nije da imamo neki veliki izbor. 

 

Ja bih lično imao totalnu zbrku u glavi da su sutra izbori, ali ne želim da budem apolitičan i želim da glasam.

 

Ne znam više ni da li sam centar ili koji sam kurac. Toliko je za i protiv u mojoj glavi po raznim pitanjima.

Zbog cega nije ovde omiljen? Mislim, ne spada ni meni u omiljene, cak ni u podnsosljivije, ali, ja znam svoje razloge, koji su razlozi PP regularnih clanova, ako se sme znati? 

Link to comment
1 hour ago, Nevernik said:

Ti likovi "Svi su isti" i "neću na protest ako ima političara" su mi gori od naprednjaka.

 

Svi su isti logika je najveće zlo koje postoji. Go-to opravdanje da ćutiš, ne radiš ništa, da gledaš kako se cela država i nacija raspada ali kao nisi odgovaran jer ti to pratiš sa neke imaginarne moralne visine i svi su ti gadljivi...a ustvari te potpuno zabole za bilo kakav društveni interes, samo gledaš sebe.

 

Najbolja stvar koju je Vučić (ili ko god da je to pokrenuo) izmislio.

plus beskonacno..

Link to comment
7 minutes ago, Misko said:

Zbog cega nije ovde omiljen? Mislim, ne spada ni meni u omiljene, cak ni u podnsosljivije, ali, ja znam svoje razloge, koji su razlozi PP regularnih clanova, ako se sme znati? 

Zbog prikupljanja potpisa za PSG na Novom Beogradu na izborima 2020.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Misko said:

Pa tad je bio Sergej, a ne Grbovic, mislim, ako mu se to zamera..

Bio je i tada visoko u stranci, mada zaista mlad.

 

Lično mogu preći preko toga, ali nevezano za to, još nemam izgrađen stav o njemu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...