Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, gagilija said:

cega je ovaj neodss profesor? pa ovaj ognjen brise patos njim


Evropskih integracija :laugh:

Edited by Plajvi
  • Haha 7
Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Ognjen ih je obojicu počistio..

Aj da se ne zanosimo. Sa Borkom se nije složio u jedno dve stvari, van toga su bili vrlo kompatibilni, a Jovanović ispunio emisiju solidno, izručio sve što ima, evo ga odzvaanja sve do Hvalavamlakunoć,bo ustavu i teritoriji. 

Lični "problem" sa Ognjenom, podseća me na Vudi Alena, to me isuviše zasmejava kad govori o opštoj propasti :rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, radisa said:

Ognjen ih je obojicu počistio...

 

DSSovac je jako naporan i glasan... Voleće ga SRblji uskoro... :(

Da sam na njegovom mestu, nastavio bih sa Milos Francuz nadimkom :D

 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Ovaj srednji, Ognjen Radonjić, kao da čita PPP...

 

42 minutes ago, radisa said:

Ognjen ih je obojicu počistio...

 

 

Ognjena za predsednika!

 

Jakov u Crnoj Gori, Ognjen u Srbiji..

Link to comment
34 minutes ago, Zabalujev said:

Aj da se ne zanosimo. Sa Borkom se nije složio u jedno dve stvari, van toga su bili vrlo kompatibilni, a Jovanović ispunio emisiju solidno, izručio sve što ima, evo ga odzvaanja sve do Hvalavamlakunoć,bo ustavu i teritoriji. 

Lični "problem" sa Ognjenom, podseća me na Vudi Alena, to me isuviše zasmejava kad govori o opštoj propasti :rolleyes:

Sa Borkom se on nije oko mnogo toga složio, ali Borko nije bio naporan...

 

ALi je Francuza™ pokopao u jednoj rečenici pokazao neiskrenost njegovih stavova, oko demokratskog uređenja...

 

Drugi put ga je pokopao oko ratova 90ih... Jasno je meni šta Francuz™ radi, ali iz ugla ne-SNS/right wing glasača to jeste pokopavanje i pokazivanje da mu mesto nije sa ljudima desnog centra, i da on jeste ekstremista, što i jeste bil teza...

 

Uz to magarac laže o veličanstvenosti protesta, što mi je, ipak za nijansu manje odvratno bilo, od Borkovog biltenskog pričanja... Izgledao je kao ona devojčica-oglas iz Southe Parka... Jbt, kao govorna oglasna tabla, odrvratno...

  • +1 2
Link to comment

dakle Miloš

kakva teška gnjida, i opasan, jer to ne može prosečan puk (a bogami i neki nazovi natprosečni) da skapiraju

 

bitno da je on bio u drugom poslu, pa nije stigao da podrži tužiteljke :puke:

pravnik je, kakav god, sve je njemu jasno, no, neiskren, lažac, najgora vrsta populiste

 

kada neko krene ''mi, patriotske i državotvorne stranke'', odmah vadim pištolj

pa šta sam ja, pizda ti materina lažljiva ? nepatriota, izdajnik

 

ma nema te sile da bih stala u skup na kome će Miloš da mi sere sa bine

sve je to iz radikalskog šinjela izašlo, samo se malo zalizalo

  • +1 9
Link to comment

Karace nas makar deceniju i on, mmw 

Samo ce da raste % kao manji bilmez i veci pristojnity od Boskoa i Zavrsnice, stavise uzece po parce glasova i od Djiladi i od SNS i od SPS 

Ovaj narod je fala bogu sumanut i autodestruktivan do jaja, a ovakvi lesinari i oportunisti kao Losmi... Prosto ima tu facu kao da ce ti poslati ransomware, jebati zenu iza ledja i potpisati te kao ziranta

Impending doom :frust:

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

pazi, neki ljudi koje znam kao normalne i ajde da kažem formalno obrazovane, ono, neki fakulteti iz starih vremena, dakle završeni, ne kupljeni

 

pa kažu ovako, glasaću za onog Miloša, baš je pristojan :isuse:

dakle ''pristojan'' i ima ''patriotsku'' spiku, užas

za takve na žalost glasaju malograđani u koje moram da ubrojim i neke svoje prijatelje a bogami i rođake i jako me rastužuje to saznanje

jer ti ljudi pokazuju samo svoje malograđansko lice jureći kao neki prostojnity, jao, kao, kakva dešavanja u skupštini, pa sramota itede

a sramotu koja nam se dešava permanentno zbog ove nakaradne vlasti, to ne vide

ta vrsta slepila me baca u očaj

  • +1 4
Link to comment

Pa nije narod kriv pobogu, glasali bi ljudi za nekog normalnog i postenog, ali takvog nema, pa onda sta ce, glasaju za ono sto se nudi..

 

Ne valja Milos, ali ko drugi?

Link to comment
36 minutes ago, Plajvi said:

Karace nas makar deceniju i on, mmw 

Samo ce da raste % kao manji bilmez i veci pristojnity od Boskoa i Zavrsnice, stavise uzece po parce glasova i od Djiladi i od SNS i od SPS 

Ovaj narod je fala bogu sumanut i autodestruktivan do jaja, a ovakvi lesinari i oportunisti kao Losmi... Prosto ima tu facu kao da ce ti poslati ransomware, jebati zenu iza ledja i potpisati te kao ziranta

Impending doom :frust:

 

Za tango treba dvoje...nije to samo do Milosa Francuza

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ne valja Milos, ali ko drugi?

ok, ako se nije mogao izabrati niko drugi nego neki pristojnity kome vučić skuplja glasove, e pa onda aferim

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

ok, ako se nije mogao izabrati niko drugi nego neki pristojnity kome vučić skuplja glasove, e pa onda aferim

Ma to se zaboravilo, kad je to bilo? Pre par godina, davna prošlost, treba da gledamo u budućnost... :fantom:

 

Nama treba promena 95% politčkog kadra u zemlji, ali ono bukvalno, skoro svima koji su bili u najvišim organima parlamantarnih stranaka ili narodni poslanici od 2012 na ovamo, zabraniti da se bave politikom... Tu (osim možda Moramo) nema tri poštena čoveka... AKo i toliko... Ogromna većina bi prodala majku, oca i brata za neku malo bolju sinekuru, a dete i ženu za neki plac na Vračaru...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...