Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

4 minutes ago, SNARC said:

Meni ne smeta Olja..smeta mi manjak pismenih ljudi koji bi stali pred kamere u njenoj emisiji..ali to nema veze sa njom.

Us tvari nedostatk ljudi koji žele da dođu u emisiju, a jesu za AV, kako bi se rasplamasal neka priča i pokazala šupljina...

 

Ne znam da li je probala da dovede Đuku nekad, mislim da je on jedini dovoljno lud da dođe... I da li uopšte pokušava ikoga da dovede od njih, još?

Link to comment

Sagovornici novog izdanja emisije Utisak Nedelje biće:

Borko Stefanović, zamenik predsednika Stranke slobode i pravde;

Miloš Jovanović, predsednik Nove Demokratske stranke Srbije;

Ognjen Radonjić, profesor Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Link to comment

Dobro ovo izdaje, kapitulacije, velike albanije, otvaranje pitanja itd (što se isto da pročitati ovde:fantom:), al ovo nismo podržali tužiteljke jer smo imali važnija posla, pa ne znam, daj im lajk šer subskrajb...

Mada zasad prostojno, Lošmi ima kratak fitilj, će da vidimo kako će to da izađe do reklama.

Link to comment

Miloš Jovanović, za svakog normalnog ko je ikad pomislio da moće da glasa za njega, upravo je uništoio tu šansu, sa Rusijom i Srebrenicom...

 

Jebala ga Rusija u guzicu...

 

Ovaj u sredini sabija... :hail:

  • +1 1
Link to comment

Super kadar, Lošmi beleži za replike, Borko šalta po telefonu, prof.dr Ognjen nešto objašnjava :D Elem, popizdeo prof.dr Jovanović taman pred reklame. 

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Najbolji deo emisije bi bio kad bi "slucajno" ostale ukljucene kamere i mikrofoni kad Olja najavi pauzu.

Mnoge maske bi pale, ne samo u ovoj epizodi Utiska.
 

to vazi i za 90% politickih emisija..

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...