Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sva trojica su mice i nasli bi lako i brzo common ground, ne bi tu bilo konflikta ni drame, ni gledanosti 

Idealan kombo je 2 opinionated forumasice i jedna muska svilja™ - znoj, panika, grcevi i kraj
 

  • +1 1
Link to comment
On 10.11.2022. at 17:31, Milošica said:

Valk mogu da zamislim kako osobu koja joj se zameri ceka na nekom uglu sa nozem u rukama.

Svašta s tobom.

Too messy.

 

edit.

jbt kako sam opet završila na levoj temi?!?

pauziram s ovim, čeka me next leve lgrice.

Edited by pt 2.0
  • Haha 1
Link to comment

Ršum odlično izgleda. Olja se potrudila oko predloga, baš onako ostaje kasno-jesenji utisak maglovitog nedeljnog popodneva. A možda je i do popodneva, bmlg.

Edited by Zabalujev
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Olja zna da je večeras ESP-GER pa radi emisiju o Dušku Radoviću .

Ti izgleda ne znaš šta je njoj bio Duško Radović.

Konačno jedan UN po mojoj meri (dobro, po meri mog nostalgičnog sećanja na detinjstvo i 7.15 pred školu)

  • +1 5
Link to comment
Nešto razmišljam, bolje bi joj bilo da pozove Bubu, Živku i Lanču nego ove njene ortake iz gimnazije
ja bih to gledala. posle u reprizi :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, pt 2.0 said:

Ti izgleda ne znaš šta je njoj bio Duško Radović.

Konačno jedan UN po mojoj meri (dobro, po meri mog nostalgičnog sećanja na detinjstvo i 7.15 pred školu)


Iskreno, ne, ne znam ali mogu da pretpostavim obzirom da se Matija družio sa Duškom. 
 

Al’ znam šta je u mojoj kući bio Duško Radović, njegov Aćim ili Stašan lav. I u mom detinjstvu Još nam samo ale fale koju su radili dvojica sinoćnih gostiju. Ja danas svoju decu uspavljujem uz Peru Zubca i Arsena Dedića. Sve je to isti krug ljudi…manje više. 
 

Gledao/slušao sam veći deo emisije, ne brini. 
 

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, John Coltrane said:


Iskreno, ne, ne znam ali mogu da pretpostavim obzirom da se Matija družio sa Duškom. 

pričala je ona negde da je kao devojčica bila zaljubljena u Dusška Radovića koji jeste bio njihov kućni prijatelj. Onda joj je on poklonio neki plastični (?) prsten i njoj je to bolo to - dokaz da su vereni :D

 

52 minutes ago, John Coltrane said:

 

Gledao/slušao sam veći deo emisije, ne brini. 

grehota bi bila da nisi :)

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...