Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nisam gledao, ali Dača je veliki car. Žena mu je Ukrajinka (etnička Ruskinja) i znam da je mnogo bio na terenu u poslednje vreme. Šta god da je pričao sigurno je bilo kako treba.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, zmanic said:

Prvi tupio o "silovanjima" i silovatelju i plače o Marioupolju

zar za “normalnu” osobu nije empatija za žrtve normalna reakcija


 

ja se plašim onih kojima nije, marisavi petrovići dvadestprvog veka

  • +1 7
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Nisam gledao, ali Dača je veliki car. Žena mu je Ukrajinka (etnička Ruskinja) i znam da je mnogo bio na terenu u poslednje vreme. Šta god da je pričao sigurno je bilo kako treba.


U uvodu je pomenuo da je prekjuče stigao iz Ukrajine gde je proveo dva meseca. 
 

Momak odvaljuje, lepo crta Olji da on priča sa ljudske strane, jebe mu se za politiku ( što je moglo da se referiše i na Ponošovo palamudjenje). 
 

Onaj kolega debeljak se samo znoji i briše čelo posle izlaganja kao da gestikulira “u bože šta mi je ovo trebalo”, a dok Mandić priča on dodaje polutiho “Tako je!” . Vidi se da baš i nema iskustva u živim nastupima. 
 

 

Btw Olja je zrela za odmor, ne prepoznaje cinizam od 5 tona.

  • +1 4
Link to comment

ponesen nastupom mandica i slusajuci ponosa ciji se nastup, odnosno politika sustinski ne razlikuje od  vuciceve/sns (osim sto je pristojniji, elokventniji ali to u ovom slucaju nije narocito bitno)

 

to je resenje za opoziciju, korenita promena ugla iz kog se posmatraju stvari

pa nek se bude i naivan ili kakav god

muka mi od tog "razumevanja kako svet funkcionise" i pristajanje da se sve posmatra iz ugla gde obican covek nije bitan i gde nista ne moze da promeni, vec se sve posmatra iz ugla ovih ili onih elita, nacija

u tom svinjcu gde nema nikakvih vrednosnih sistema, vucica u srbiji nikad niko nece promeniti

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Šta je to pričao Mandić? Ja sam sam kraj uhvatio…

 

Ja vratio na pocetak.

 

Prica nesto sto se u Srbiji nikada nece primiti u bar dvocifrenom procentu. Nazalost.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...