Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

36 minutes ago, dùda said:

Baš govnjiv ovaj Vuletić.

Jbt, kako ga nije sramota, nije on glup da ne razume koliko se srozao :puke:

Vala baš govno od čoveka...

 

Vljada je ostavio pertle, biće posle problem da izađe...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Ko je ovaj što ne zna čemu gas služi?

onaj radnik tenta što nam je tokom kolapsa zimus davao informacije iz prve ruke. mislim da je u sindikatu nezavisnost.

 

e, mislim u novoj stranci

Edited by slepa živana
Link to comment
Just now, slepa živana said:

onaj radnik tenta što nam je tokom kolapsa zimus davao informacije iz prve ruke. mislim da je u sindikatu nezavisnost.

OK, lik je budala, vidi  se iz aviona... Hvala...

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

OK, lik je budala, vidi  se iz aviona... Hvala...

mislim da je upućen o stanju u epsu. e sad što priča o čemu ne zna, to ne znam

Link to comment

Lik je sindikalac, toliko.:fantom:

Nekako je dopao na Tadićevu listu na prošlim izborima. Inače je rekao da nije korisnik gasa, pa je ova krenula da pametuje.

Ova Radojka krenula u svisuistizam, joj al smo pametni. "Ja o problemima u EPS slušam 30godina". I ja, naročito ono sa sankcijama, bombardovanjem, restrikcijama... I okreće se Nikeziću da kaže"znači da danas industrija više radi". :rolleyes:

Link to comment
Just now, Zabalujev said:

Lik je sindikalac, toliko.:fantom:

Nekako je dopao na Tadićevu listu na prošlim izborima. Inače je rekao da nije korisnik gasa, pa je ova krenula da pametuje.

Ova Radojka krenula u svisuistizam, joj al smo pametni. "Ja o problemima u EPS slušam 30godina". I ja, naročito ono sa sankcijama, bombardovanjem, restrikcijama... I okreće se Nikeziću da kaže"znači da danas industrija više radi". :rolleyes:

Ma super kad nek kaže, bole me kurac za gas, čemu to služi kad ga ja na koristim... To pokazuje, koliko neko dalje misli od na se, u se i poda se...

 

Dakle,  idiot...

Link to comment

"uf, vi ste elita, svaka čast". Ma bezvezze poso, glavni železnički dispečer u Kolubari ima hiljadu evra platu, Bajatović pa on... Koja sprdnja.

Link to comment
Just now, Zabalujev said:

"uf, vi ste elita, svaka čast". Ma bezvezze poso, glavni železnički dispečer u Kolubari ima hiljadu evra platu, Bajatović pa on... Koja sprdnja.

Najviše volim kad ljudi omalovažavaju tuđ posao i tuđe znanje i tuđ agažman...

 

Još više volim, kad omalovažavaju, a nemaju pojma šta drugi rade... Pokazuje ljude u sjajnom svetlu...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...