Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

13 minutes ago, Zabalujev said:

Ne, Tviter lupa. Zapravo je rekao da je opozicija uspela u Beogradu ostvarila značajan rezultat uprkos lošim uslovima, na šta je Jovanović ubacio da je to zato što je bila tu najbolja kontrola.

A Borko na to dodao da je bilo užasnih pritisaka na kontrolore te su masovno odustajali, doduše mnogo više u unutrašnjosti Srbije.

To ti je @Ptica trkacica cela izjava.

 

EDIT. Ovaj Borko Stefanović je takav jedan beskrvni seronja, ajoj, jebala ga krvna opozicion zrnca. Svaki put kad kaže da je SSP najveća i najpopularnija stranka opozicije u meni umre jedna nervna ćelija, jebote stranku čine Djilas i niegovi zaposleni PR-ovi, Ivica i Marica.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Kako mi je zao Tamare Skrozze :cry:

Je l' predlog deo intevjua u kome govori o Parkinsonu?

 

Ona je oduvek bila carica, a sad je to i potvrdila.

 

Samo dobri ljudi stradaju izgleda mi...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Ptica trkacica said:

Je l' predlog deo intevjua u kome govori o Parkinsonu?

jeste... vrlo tuzan predlog, a ona je jedna vrlo hrabra zena.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Borku glupo da kaže: cinculirali smo o sankcijama Rusiji jer su bili izbori i nismo smeli da ljutimo putinoljube, a posle smo čekalibda vidimo šta će Švabe da nam narede.:rolleyes: Mislim rat delovao ograničeno ali sada se vidi da je drugačije.:unsure:

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment

Vuletić je od retkih koji je prešao na tammu stranu a redovno se odaziva u Utisku. 
 

Kvota 1,15 da Savo nosi manžetne na košulji i farke :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment

Što bi Savo rekao, jebe nam se za vaše utiske. :fantom: Zezam se, vrv ću da gledam, taman se komiram ovih dana između 10 i pola 11.

Sava solidno pale "analitičari" već neko vreme i predviđaju mu izbornu budućnost, da vidimo šta će Olja probati da mu izvuče.

Link to comment
13 minutes ago, April said:

Kapiram da neki Nenad Milić ili sličan forsira Savu.

Nikad na izbore, ali redovan u Utisku

Bio je prosle nedelje kod II... Definitivno ga guraju...

Link to comment

koliko je ovo neprijatno za slušanje. upravu je daško, ovakvim gnjidama treba odmah reći, puši kurac govnarčino i bez dalje rasprave... kakav crni dijalog

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...