Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

8 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne zajebavam, što da ne dovede nekog tupana iz SPS
 

Ja sam slušao priču neke Ljajićeve visokopozicionirane članice još tamo 2013e, 2014e da se ona jednom u skupštini pojavila na pres konferenciji nekog opozicionara.

Kaže vrlo brzo je usledio psihoov poziv Ljajiću sa pitanjem: "Da li si ti vlast ili opozicija".

2021e SPS ne sme u klozet da ode ako to nije Vučić odobrio.

Uostalom, pominjala je Olja više puta da su neki iz vlasti i hteli da dođu, ali su brzo povlačili pristanak.

Edited by salerokada
  • +1 1
Link to comment

Briljira Boško kad proziva opoziciju što odmah nije pozvala na proteste, štrajk glađu itd. Vala od čoveka koji se proslavio pobunama i štrajkovima... :rolleyes:

Dobar Borko, neće nešto da debatuje sa Boškom, pametno. Aleksića kuliraju.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Jao kakvo je licemerno djubre ovaj Aleksic. Prozivali one koji su izasli na izbori prosle godine jer nije bilo uslova, a evo izlaze na lokalu u Negotinu..

I šta onda Mile da misli...

 

Mada, pohvale Borku, ako gledamo čisto ono što govori večeras.

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Jao kakvo je licemerno djubre ovaj Aleksic. Prozivali one koji su izasli na izbori prosle godine jer nije bilo uslova, a evo izlaze na lokalu u Negotinu..

 

I dalje napadaju Zelenovića jer ih je "ispalio" prošle godine. Njihova priča je da je Zelenović na krilima pobede u Šapcu trebalo da dođe na čelo DS-a kao Fabricijev čovek.

  • +1 1
Link to comment

 

5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Jao kakvo je licemerno djubre ovaj Aleksic. Prozivali one koji su izasli na izbori prosle godine jer nije bilo uslova, a evo izlaze na lokalu u Negotinu..

Tja, g17, šta očekivati... Nego, toliko galame oko Negotina, koga boli dupe za to. Al važna stvar je da je Aleksić prvi iz njegove grupacije, bar da sam ja čuo, pričao o zakedničkoj listi i kandidatu. To će sad, kao, biti njegova ideja. :kecman:

 

Nisam znao da je Boško ovako ambiciozan, kandidovao se za novog Koštunicu.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...