Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts



Pa ne možeš recimo samo sa tim izaći na npr. BG izbore.
Nisu to izbori za gradski sekretarijat za ekologiju. Ti se kandiduješ za "ceo paket


Ne, ne

Opoziciji ne treba ajatolah, treba joj lice kampanje.

A to lice je pre besni i brzi Ćuta sa pretećim stavom nadrkanog vodoinstalatera koji će ti rešiti problem, nego pristojni anonimusi kojima je teško zapamtiti ime.

Iza njega neka stoje stručniji i bolji.

Sent from fav toy

  • +1 2
Link to comment

Pod uslovom da Ćuta želi da neko stručniji i bolji stoji iza njega.

 

I pod uslovom da nije trojanski konj.

 

 

 

Mnogo uslova :sad:

  • +1 1
Link to comment



A Cuta da kenja po njima jer su oni doveli rio tinto a ne Vucic


Pa ne, najbolje da im gladi jaja da se ne uvrede.

Jeste se Rio Tinto možda tek prišunjao u njihovo vreme, ali zakon o eksproprijaciji nisu doneli Marsovci 2011.

Bolje bi im bilo da sednu u taj voz, pa makar i u furgon. Može i on da ode.

Sent from fav toy

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, April said:


 

 


Pa ne, najbolje da im gladi jaja da se ne uvrede.

Jeste se Rio Tinto možda tek prišunjao u njihovo vreme, ali zakon o eksproprijaciji nisu doneli Marsovci 2011.

 

 

a da oštricu svoje retorike usmeri ka sadašnjoj vlasti koja podržava RT?

 

  • +1 1
Link to comment

 

..ili da svrati malo do Bora, da vidi šta Kinezi rade okolini nakon što je sadašnja vlast prodala RTB. Jadar i Rio Tinto su smejurija u odnosu na to šta Ziđin radi okolini RTB-a  

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, April said:


 

 


Pa ne, najbolje da im gladi jaja da se ne uvrede.

Jeste se Rio Tinto možda tek prišunjao u njihovo vreme, ali zakon o eksproprijaciji nisu doneli Marsovci 2011.

Bolje bi im bilo da sednu u taj voz, pa makar i u furgon. Može i on da ode.

Sent from fav toy
 

 

I da dodam, ne bi Ćuta bio prva nenavođena raketatm od koje se nešto očekuje. Da, toliko je loše. Toliko da mi se čini da je deo koji je načeo @Zabalujev u poslednjoj rečenici posta bolna istina i da ekološki pokreti najvećim delom služe tome da se artikuliše bes protiv vlasti a da se stranke ne pominju. Teško da onog ko je 100km dalje od mesta događanja iskreno zanima ekologija, čast izuzecima.

  • +1 1
Link to comment





Ne, ne

Opoziciji ne treba ajatolah, treba joj lice kampanje.

A to lice je pre besni i brzi Ćuta sa pretećim stavom nadrkanog vodoinstalatera koji će ti rešiti problem, nego pristojni anonimusi kojima je teško zapamtiti ime.

Iza njega neka stoje stručniji i bolji.

Sent from fav toy

To "lice kampanje" je neko ko će da "sluša" šta mu ti stručni ljudi govore.
Nisam siguran da je Ćuta voljan da tako funkcioniše.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
I da dodam, ne bi Ćuta bio prva nenavođena raketatm od koje se nešto očekuje. Da, toliko je loše. Toliko da mi se čini da je deo koji je načeo [mention=80]Zabalujev[/mention] u poslednjoj rečenici posta bolna istina i da ekološki pokreti najvećim delom služe tome da se artikuliše bes protiv vlasti a da se stranke ne pominju. Teško da onog ko je 100km dalje od mesta događanja iskreno zanima ekologija, čast izuzecima.
Slažem se.
Okretanje ka ekologiji je zapravo očaj ljudi koji su "razočarani" milion puta i nemaju više živaca za finese.
Njima izgleda da je ta "zelena politika" crno-bela i da je tu sve jasno.
Ovde narod reaguje, ako reaguje, tek kad mu nevolja dođe na prag. A tada je već toliko štete učinjeno, da je obično već kasno.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

A Cuta da kenja po njima jer su oni doveli rio tinto a ne Vucic

 

Cenzus bi bio fantazija

I na sve to ubeđuje Olju da to nije izjavio, a lepo stoji izjava koju je Jumanji okačila...

 

Ne znam, naravno da je neko takav potreban(pod uslovom da nije trojanac), ali je potreban za delovanje u lokalnim okvirima, nikako za onako visok nivo na koji Ćuta cilja. Ako uopšte stvarno cilja.

 

Mislim jbt, hoćeš da se baviš politikom a na Šešeljeve komentare o ubistvu Tadića izjaviš :"Ma ne zanima mene to."  Tek je na Oljin dobronameran pasivni pritisak shvatio da ne može baš tako.

Edited by Milošica
  • +1 6
Link to comment
37 minutes ago, Frank Pembleton said:

Okretanje ka ekologiji je zapravo očaj ljudi koji su "razočarani" milion puta i nemaju više živaca za finese.
Njima izgleda da je ta "zelena politika" crno-bela i da je tu sve jasno.

 

Ja bih pre rekao da je okretanje ka ekologiji pokušaj ljudi da se uključe u konkretne probleme.

 

To je samo dokaz da su se prioriteti promenili - što je za Vučića nerešiva muka.

Ako ne bude mogao da  konkretan problem fingira Kosovom, Bosnom, Zadrugom, Zvezdom, Nevoljom, Đilasom i svim ostalim drogama, Vučić je u opasnom kanalu. I ne zna gde to može da završi.

 

Upravo zato, Ćutina taktika da ne dozvoli rasplinjavanje tema sa Šešeljevim bulažnjenjima o Tadiću jeste neka vrsta svesti o tome kako naprednjačka propaganda funkcioniše.

Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

Gradonačelničko-domaćinska faza, mada on realno ima glupe stavove po pitanju prajda. 

 

Glupe je blago reći, mislim da je po tom pitanju jako blizak Bošku Obradoviću.

Link to comment

Sam Ćuta je odmah jasno stavio do znanja da ne želi nikakvu saradnju sa opozicionim partijama i krenuo u napad na njih.  Prva politička izjava mu je bila: Marinika je super, al bi bila popularnija da nije u partiji :kecman:Ne znam zašto ga uopšte razmatramo kao neku opciju za okupljanje opozicije. Ne samo da je napadao konkretne ljude iz opozicije, nego je širio tu anti-partijsku i anti-političku priču koju smo slušali godinama. Mislim, čovek se hvalio kako nije glasao od 1992.:blink: Prosto, učitavaju mu se neke sposobnosti i namere koje on nema.

 

Što se tiče alternativa litijumu, to je promašena priča, recimo da je moguće da za pet godina imamo alternativnu tehnologiju, ne znači da će biti svuda primenjivo i da će litijum biti nepotreban.

 

I kakve veze ima zakon o ekproprijaciji iz 2011. sa Rio Tintom, sem što je Ćuta skočio na tu temu u jednom trenutku, pa pobegao na nešto drugo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...