Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, dùda said:

Neko je ovde nešto pričao o glumcima ?

 

Samo da kažem da ovaj glumac itekako zna šta priča i daleko od toga da je neobrazovan.

 

ma jeste pozitivac al mi vise dosadio u utisku..

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

malo se ovaj rale izlizao, kriticar  drustva opste prakse i nista novo nema da kaze, predvidiv, al i svi su, kad vrti 30 lica

nije on uopšte loš kritičar

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

 

ma jeste pozitivac al mi vise dosadio u utisku..

razumem, ali šta će kad ga zove :D 

 

a ne može da priča ništa bolje jbg

Link to comment
3 hours ago, ObiW said:

Ja podizem ulog i stavljam na sto jednog Novaka Djokovica i njegova razmisljanja o piramidama u Visokom.

 

Novak je covek sasvim prosecne inteligencije. Veliki je radnik, opsesivno je posvecen onome sto radi, radoznao je, vrhunski je talenat za tenis i to je otprilike sve. Kad govorim o pametnim ljudima u njih ukljucujem i one koji iz svojih stavova umeju da proberu one koji se iznose u javnost. Nama je neobicno da jedan vrhunski sportista razvija neka misljenja koja prevazilaze granice njegove profesije ali to ne znaci da je Novak narocito pametan covek kad skine dres i spakuje reket u torbu. On zaista igra pametan tenis ali to je situaciona inteligencija koja je proizasla iz duge i studiozne karijere i nista vise od toga.

 

Taj problem o kojem ti, sudeci po primeru, govoris po mom misljenju nije problem ni pametnih ni obrazovanih osoba vec opste retardacije i potpunog odsustva kriterijuma u javnom govoru.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Jbt, ovaj predlog sa čovekom koji moli za stalan posao...

 

Palma sa 3000 za gospodine, dignuto na viši nivo...

 

Tuga, tuga...

 

Malo kasnim sa gledanjem, bas sam krenuo i ja da napisem, sokiran sam bukvalno :blink:

Link to comment

Meni je taj predlog jedan od najpotresnijih TV isečaka koje sam gledao u poslednje vreme...

 

Još od onog sa porodicom poginulog radnika u fabrici oružija, ja mislim...

 

I na oba je AV arogantna budala....

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Meni je taj predlog jedan od najpotresnijih TV isečaka koje sam gledao u poslednje vreme...

 

Još od onog sa porodicom poginulog radnika u fabrici oružija, ja mislim...

 

I na oba je AV arogantna budala....

 

Na oba je arogantna budala ali je tamo na prvom pokazao koliko je zlo od coveka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...