Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jebote, izbegavao sam ovu boleštinu i sad me stiglo sve u predlozima. frust.gif


Sve je bolesno, da ne može biti bolesnije...
 
 
I ne mogu više te boleštine da se izbegnu [emoji852]


Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

Rigonat uvredila sve srpske domacine:lolol:

 

 

Ma, glupača, nije ona razumela ništa... Tuga, što će jednog dana, ovako neka debilka doći na poziciju, umesto neke iste takve debilke iz SNS-a...

 

Kenja mi se od ljudi koji se bave politikom u Stradiji...

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

A kad je ta porodicna setnja?

Šetnja bila juče, jadno posećeno. Većinu ljudi realno zabole za sve to, i zajednice i porodične vrednosti i sve u vezi, domaćine naročito. 5G i čipovanje su nešto sasvim drugo, ali tu neki drugi vode priču. Dveri jašu ka provaliji. Sem ako za koji mesec Boško ne okrene na neku drugu priču. Prvo je pokušavao da bude vođa pobune, pa kad mu je istekao poslanički imunitet proglasio da će da se smiri i bude moderan konzervativac, sad se vratio na stara podešavanja, ko zna...

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

Rigonat uvredila sve srpske domacine:lolol:

 

A kad je ta porodicna setnja?

 

Bilo je takve odbrane domaćina i na Palminoj temi ovde pre neki dan :D

 

Šetnja je bila juče, skupila se šaka jada...

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Zabalujev said:

Većinu ljudi realno zabole za sve to, i zajednice i porodične vrednosti i sve u vezi, domaćine naročito. 

 

 

 

E jeste i Obradović pati od jahanja na anahronom kao i (češće nego što bi trebalo) ostali sa opozicione strane i ne prati promene u preokupacijama ciljne grupe, nego se kači na teme iz 2005. i skicu prosečnog desnog glasača iz tog vremena, a taj Mile™ više ne postoji. Jadno i jalovo. Zato je dobro pričati o parama™, to ne može da omane, ali on bira da fejluje, bude jadan i širi zlo koje uz to i ne radi. 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, pt 2.0 said:

Ko je ovaj mladi dečko Mihailović?

Deluje mi baš fino i okej, a prvi put ga vidim... (tek počinjem da gledam UN)

 

Vala lepo je videti geja koji normalno i argumentovano priča, i nije pizda i govnar Azdejković

  • +1 3
Link to comment

Ja sam totalno konfjuzd. :sad:

Ima li ikakve istine u tome da ti novi zakoni koji su u proceduri donošenja nisu u skladu sa Ustavom i porodičnim zakonom?!

 

Link to comment

Po svemu što sam čuo - nope. Pisali su ga pravni timovi kojima je posao da ne bude konfliktan sa drugim zakonima. Ovo je samo jednostavna populistička žvaka za ljude koji ne žele zakon.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

Ima li ikakve istine u tome da ti novi zakoni koji su u proceduri donošenja nisu u skladu sa Ustavom i porodičnim zakonom?!

To bih i ja voleo da čujem, a od ovoga večeras nisam ništa pametniji. Mogli su umesto rediteljke da pozovu nekog pravnika koji bi to pojašnjavao. Naročito pošto se stalno bacala ta priča o neustavnosti i nezakonitosti.

Edited by Zabalujev
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Šetnja bila juče, jadno posećeno. Većinu ljudi realno zabole za sve to, i zajednice i porodične vrednosti i sve u vezi, domaćine naročito. 5G i čipovanje su nešto sasvim drugo, ali tu neki drugi vode priču. Dveri jašu ka provaliji. Sem ako za koji mesec Boško ne okrene na neku drugu priču. Prvo je pokušavao da bude vođa pobune, pa kad mu je istekao poslanički imunitet proglasio da će da se smiri i bude moderan konzervativac, sad se vratio na stara podešavanja, ko zna...

 

 

 

 

Ово је све апсолутно тачно. Мислим да су озбиљно калирали, прије свега због Бошковог шарања, од Љотића преко насилног до гандијевског опозиционара и сад би назад мало. Они ултрадесничари су нашли нове љубимце, они који су га пратили кроз протесте сад дижу руке од његових глупости, пропустио је моментум са мигрантском кризом, чиповањем и 5Г. Остали су буквално ретарди као ова госпођа вечерас.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...