Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, Jumanji said:

Boze ova gospoja iz Dveri, na stranu sta prica ni sama ne zna, nego sto se jedva na kraju nakanila malo pre i okrenula da pogleda momka koji joj se direktno obraca. Uzas!


 

 

smrdljiva seljančura, te dveri su najveće zlo, da biram vučić il dveri..pa, nek ostane vučić

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Samo je pogledaj šta je obukla -teget pantalone a svetlo plavo na sakou. Ne treba mi ovo, al kao i sa Šapićem napokon imamo klinč 2 različita mišljenja. 
 

 


Al ipak ne mogu, jbg

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Ne treba mi ovo, al kao i sa Šapićem napokon imamo klinč 2 različita mišljenja.

 

Ovo je predvučićevski Utisak, gotovo da nije spomenut... Fali recimo Mladen Obradović.

Link to comment

O gospode, prvo, stajling gospođe iz Dveri, tigar print u ljubičastom, huh, al ni ova druga nije baš primer elegancije, svaki put kad je rediteljka u kadru, probijaju mi oči od ove njene aljinice.

 

S jedne strane, razmena suprotstavljenih mišljenja, ali se ovo dvoje toliko ne podnose međusobno, da bez upadica nema ništa. Čak Mihalilililiović tu ispada bezobrazniji, ali dverjaška priča je svakako šuplja i ne može se uhvatiti ni glava ni rep. Šta je ustavno, neustavno, kako je ovaj zakon neustavan a izmena postojećih bi bila ustavna... Takođe, Mihailililovićev argument da bi izmena postojećih zakona trajala predugo i nalazila na brojne birokratske prepreke - pa jebote, šta si ti mislio, kao da je ovaj abortus zakon nešto brz, a i zar stvarno misli da i ako bi bio usvojen neće morati da se menja još sila podzakonskih, pravilnika i koječega što stoji na birokratskom putu za ostvarivanje tih prava?

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Jebote, izbegavao sam ovu boleštinu i sad me stiglo sve u predlozima. :frust:

Sve je bolesno, da ne može biti bolesnije...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Bome, odličan Utisak za sada. Em postoji sučeljavanje stavova, em suprotstavljena strana pokazuje koliko je glupa kao sto kuraca.

 

Zapravo, nije glupa. Zla je i licemerna, ne govori stvari koje govori jer je glupa jer već nema pametniju stvar da kaže.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Zapravo, nije glupa. Zla je i licemerna, ne govori stvari koje govori jer je glupa jer već nema pametniju stvar da kaže.

možda je licemerna i zla, ali je pre svega vrlo proračunata. ovo je stranački rad na terenu, zna da lupeta gluposti ali se nada da će ovo blamiranje doći na naplatu

 

kladila se na boškića, i sad kupuje lozove za ministarsko/ambasadorsku funkciju

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...