Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

357 je neki bend

ono, daj brate neke medije da imamo, pa cemo da gledamo shta cemo. dal je moguce da on od drugih trazi neshto po istom kriterijumu po kom je sam poginuo? :unsure:

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment

Nalupeta se, on poredi sebe kako je njemu bilo u vise navrata, kako je docekan u zamku u nekom gostovanju (valjda u Utisku, pre 5 godina), dvojica na jednog kao protiv Sapica cry.gif kako to gosti mogu da propituju bla bla... kako su njega cerecili po medijima, mehhh nemoguce da ne prepoznaje razliku, jos mu Maja objasnjava zasto nema druge strane na Novoj/N1. Ma lik je ili totalno prso ili ga 577 placa, nema ovde trece.

I da, on ne gleda te emisije, ali eto bas pogledao ovu sa Sapicem [emoji6]

Konsultant za ljudska prava.

Link to comment

Ovako, odgledao sam famozni utisak sa gangulom...

 

Ja nisam neki naročiti neprijatelj Sunđera Boba Kockalonea, ali ako je ovo najbolje što je pripremio da jebe Gangulu a siguran sam da se samo za to pripremao, on je go penis od političara, psihologa i analitičara. 

Ja bi gangulu jebao na sledeći način. Uopšte ga ne bih pitao o sopstvenom delovanju jer čovek praktično radi incognito, ne kompromituje se. Ako mu već nisam našao nešto konkretno kao npr doktorat za šta bi ga silovao do beskraja, ne bih ništa ni spominjao.

Ono što bih maksimalno izeksploatisao je sledeće, da su im se politike toliko približile da isto razmišljaju i deluju i da nema razloga da se ne ujedine. Onda bih ga samo pitao koja je to politika koja vas je ujedinila? Jel to milijardu slaganih obećanja i laži od strane predsednika? Jel to sava mala, helikopter, naplatna, jel to odnos i dranje prema novinarima? Jel zaista podržavate svo to delovanje, gospodine Šapiću? Šta je sa svim silnim aferama u koje su umešani ljudi iz stranke u koju se utapate? Sve su to članovi vaše stranke sa kojima Vučić očigledno nema problema i drži se istih. Itd, itd, kad god bih dobio reč, samo bi silovao po tome šta je sve Vučić uradio za 11 godina i pitao ga "jel to ta vaša politika". Jel podržavate očigledan upliv kriminala u SNS preko navijačkih grupa gde su ti isti kriminalci obezbeđenja na stranačkim i drugim skupovima? Jel to milje u koji želite da odete? Eto, nema kraja spisku.

A ovaj je najbolje što se setio Mordor, Golum, i što nije valjda ispičkao Acu Lukasa uživo u programu.

Georgijev je u par navrata lepo pokazao kako se jebe na finjaka, onako, dovoljno, sa obzirom da nije u kampanji,, ipak je on "samo" novinar. 

Kockalone ne ume, to je zaključak a imao je penala milion.

  • +1 2
Link to comment

Na sva ta pitanja ima spremljen I naucen odgovor kao i sve SNS-ovce. Naravno da bi to bila demagogija puna lazi I poluistina, opstih mesta I relatovizovanja, ali bi se lako izvukao.

Treba ga gaziti vezano za ono sto ga boli, a to je, recimo Savski nasip, nelegalne nekretnine I sl. Pa kad krene da prica o nadleznostima, onda zasto nije kontaktirao nadlezne, pa ko je nadlezan, pa da li veruje da SNS moze to da resi, pa zasto do sada nisu, pa ciji su kadrovi tih koji su nadlezni...jedna tema I duboko kopanje. Vec je imao bisera bas u toj emisiji vezano za nelegalnu gradnju.

Samo sto Utisak nije intervju, pa je lakse da se izvuce.

  • +1 1
Link to comment
On 6.5.2021. at 18:44, harper said:

Svasta se moze reci o Sapicu ali ne i to da ima strah ili manjak obraza da ovako dodje mecki na rupu.

A dobro. I treba malo da se provede na sopstvenoj devojačkoj večeri... Što je gostovao - gostovao je. :)

 

@Mil@n ja nisam fan Spondža. Na mene on ostavlja utisak osobe koja:

- sporo misli (a to baš i ne cenim,

- zlurado i ponekad dosta nisko ljigavljenje prodaje kao “ja, prekaljeni diplomata, bezmalo predsednik sveta” stil.

osim toga ja obično snooze-ujem kad gledam niegove intervjue i izlaganja jer mi je dosadan.

I to su mi opšteljudski utisci, bez  da pač politiku.

 

  • +1 1
Link to comment

Vidim, za savski nasip se baš preznojao, rekao da lažu i da njegov ujak tamo nema ništa, end of story... 

Čovek je izjavio kako ima istu politiku kao najveći zlotvor, lažov, diktator, kriminalac, bolesnik i psihopata ovih prostora,  pa bukvalno ikada. Za to ga treba jebati a ne za savski nasip. 

 

Link to comment
Vidim, za savski nasip se baš preznojao, rekao da lažu i da njegov ujak tamo nema ništa, end of story... 

Čovek je izjavio kako ima istu politiku kao najveći zlotvor, lažov, diktator, kriminalac, bolesnik i psihopata ovih prostora,  pa bukvalno ikada. Za to ga treba jebati a ne za savski nasip. 

 
Ama bre nema on politiku. On nema problem da praktično kaže "glup sam ko k....".
Njega nećeš izbaciti iz koloseka visoko intelektualnim temama. On će da kaže: Ne znam ja to.
I njegova ciljna grupa je zadovoljna.
Jedini dobitak koji može da se napravi kod njega da ga se izbaci iz koloseka i da se on obeznani od besa i nalupeta se.
Njega će AV držati podalje od bitnih stvari i on će to prihvatiti.
Naravno njega treba "silovati" svaki put kada se ima prilika to svakako.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

Ma njegova politika nije problem, moral i prodanost jeste, zato po tome treba udarati.

Nije gangula baš toliko glupav da ne zna u šta se uvaljao, zna vlro dobro, i to je kompromis na koji je pristao da bi imao vlast moć i pare. Nema on veći greh od toga, i samim tim mi je logično da to treba eksploatisati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...