Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zaposlene u opštini vikendima slao da idu po pijacama po Srbiji sa plastikaner štandom njegove SPAS partije - klasična zloupotreba javne uprave i zaposlenih u javnoj upravi u partikularne političke interese.
Kontakt centar opštine NBGD mu vrši ispitivanja javnog mnjenja usled kojih npr skrenuo u desno - potentan prostor za nove glasove. Ponovo zloupotreba javne uprave i zaposlenih u njoj.
Nameštanje tendera. Za BS BS, pre par godina za novogodišnji koncert kad je zatvarao ulicu kod Merkatora. Grupa se toliko i toliko albuma, više od toliko i toliko članova, blah blah blah...
Jedino što radi je ljuti populizam - ide iz jednog u drugi program za DŽ. Za decu, zaposlene, penzose, paketići. Za sendviče je sam rekao da ne daje bilo kakve već one koje bi i sam jeo. Navodno su paketići do jonusa. Zna šta radi.
Klasično nenadležan za sve probleme ali u opštinskom listu voli da napomene da je recimo on izgradio igrališta koje plaćamo svi a radove izvodi grad Beograd.
Na Savskom ako max živi 10% od tih koji tamo imaju objekte.
U pitanju je vodoizvorište i ne može se porediti sa Kaluđericom i klasičnim nelegalnim gradnjama. TAMO SE SERE u drenove reni bunara. To da rade samo 2 reni bunara prvi put čujem i čini mi se da je težak bullshit i laž. Bušenje je opasno po bezbednost nasipa što je takođe devalvirao. Oliver ga je valjano opleo.
Ambiciozni plagijator doktorata gladan moći i funkcija koji tera istim populističkim manirima kao i ovi kojima i zvanično prilazi. Da smo normalno društvo odgovarao bi za sve ovo iznad. 
 
naravno, postepeno se izrodilo u sve to, kad je shvatio shta sve moze da radi sa tom igrachkom.

sent from bubamoto

Link to comment
Zaposlene u opštini vikendima slao da idu po pijacama po Srbiji sa plastikaner štandom njegove SPAS partije - klasična zloupotreba javne uprave i zaposlenih u javnoj upravi u partikularne političke interese.
Kontakt centar opštine NBGD mu vrši ispitivanja javnog mnjenja usled kojih npr skrenuo u desno - potentan prostor za nove glasove. Ponovo zloupotreba javne uprave i zaposlenih u njoj.
Nameštanje tendera. Za BS BS, pre par godina za novogodišnji koncert kad je zatvarao ulicu kod Merkatora. Grupa se toliko i toliko albuma, više od toliko i toliko članova, blah blah blah...
Jedino što radi je ljuti populizam - ide iz jednog u drugi program za DŽ. Za decu, zaposlene, penzose, paketići. Za sendviče je sam rekao da ne daje bilo kakve već one koje bi i sam jeo. Navodno su paketići do jonusa. Zna šta radi.
Klasično nenadležan za sve probleme ali u opštinskom listu voli da napomene da je recimo on izgradio igrališta koje plaćamo svi a radove izvodi grad Beograd.
Na Savskom ako max živi 10% od tih koji tamo imaju objekte.
U pitanju je vodoizvorište i ne može se porediti sa Kaluđericom i klasičnim nelegalnim gradnjama. TAMO SE SERE u drenove reni bunara. To da rade samo 2 reni bunara prvi put čujem i čini mi se da je težak bullshit i laž. Bušenje je opasno po bezbednost nasipa što je takođe devalvirao. Oliver ga je valjano opleo.
Ambiciozni plagijator doktorata gladan moći i funkcija koji tera istim populističkim manirima kao i ovi kojima i zvanično prilazi. Da smo normalno društvo odgovarao bi za sve ovo iznad. 
 
Šta je degen rekao da rade samo dva reni bunara!?!
Drago mi je za Olivera da je dočekao da ga iznapušava...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 minutes ago, hefaca said:

Naslovi predloga ko u najbolja vremena... Lozi Olju pluralizam...

 

Vuk bi sutra isao kod Vucica, ali ce Vucic pozvati sve sem Djilasa i Jeremica. I Solaka...

Cak i bi Boskica pozvao... I Testeru... Ali Jeremica ne.

A ti si vidim vec presao pa znas koga bi Vucic pozvao a koga ne...

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Šta je degen rekao da rade samo dva reni bunara!?!
Drago mi je za Olivera da je dočekao da ga iznapušava...

.... Shiit has hit the fan!
 

Aha. Ako se ne varam rekao da na Novom Beogradu rade samo 2 (dva) reni bunara.

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Šta je degen rekao da rade samo dva reni bunara!?!
Drago mi je za Olivera da je dočekao da ga iznapušava...

.... Shiit has hit the fan!
 

Rekao i da tamo zive neki ljudi, i kako ih sad iseliti? MISLITE NA DECU!!!

 

A, eto on splavovima ništa ne može, nema ingerencije... Ni da ruši ne može...

 

Recimo da je bio zicier, da su ga pitali, a jel može kao Savamala, noć, fantomke, bageri... Ali niko da se seti... :(

Link to comment
Rekao i da tamo zive neki ljudi, i kako ih sad iseliti? MISLITE NA DECU!!!
 
A, eto on splavovima ništa ne može, nema ingerencije... Ni da ruši ne može...
 
Recimo da je bio zicier, da su ga pitali, a jel može kao Savamala, noć, fantomke, bageri... Ali niko da se seti... :(
Plus ne znam kako je to problem kad reko precednik.... razvaljuj i rusi sve sto ne valja.
Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:
6 minutes ago, radisa said:
Rekao i da tamo zive neki ljudi, i kako ih sad iseliti? MISLITE NA DECU!!!
 
A, eto on splavovima ništa ne može, nema ingerencije... Ni da ruši ne može...
 
Recimo da je bio zicier, da su ga pitali, a jel može kao Savamala, noć, fantomke, bageri... Ali niko da se seti... :(

Plus ne znam kako je to problem kad reko precednik.... razvaljuj i rusi sve sto ne valja.

Pa da, na to bi i išao... Pitao bih još što ne zove predsednika da ruši bespravne objekte, jer je rakao da bi on sam seo da ruši, kad je bespravno... Mogli su od toga da mu naprave poprilično nezgodnu situaciju, ali, jbg, nisu se setili...

Link to comment
45 minutes ago, radisa said:

Jooj...

 

Jedva čekam Ivanovića u petak... I Keseća u subotu...

 

Biće urnebesno...

 

Već sutra idu 4 i po muškarca :D

Link to comment

Шапић је тешка кретенчина и то се видјело у више наврата и вечерас. Џеремаја је пар пута озбиљно промашио фудбал, поготово на крају са двојним држављанством. А и не допада ми се тај његов заједљиви, провокаторски начин комуникације.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...