Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

kazu da je uvidjaj u toku ?!pre par dana sam uhvatila deo neke emisije, sonja pricala o vdu, je l' zna neko sta je to bilo
mislim da je to bilo u ponedeljak. pričala je o V.D. otome kako je obznanio da ima AIDS, kako se povukao na umku, kako je rundeku odnela u pariz vest o njegovoj smrti. pričalo se o šarlu akrobati, nastanku katarine, kasnije nastanku EKV. dobra emisija. treba da bude nastavak. zanimljiv je ovaj indijev post. dobro napisano i tačno. sjebani su ljudi koji su ostali ovde. neki, do koske.neka počiva u miru.
Link to comment

Uh, jebem ti život... Strašna vest! I baš danas mi je zapalo da napišem jedan poveći in memoriam text o Sonji. Nakon ovoliko godina iskustva, rada po brojnim redakcijama i još brojnijim rubrikama, muku mučim kako da sročim priču o ovakvoj legendi... Da je u pitanju nemam-pojma-ko, odradio bih to laganeze. Ali ovako... Odoh da se psihički pripremim, porazmislim, obrnem gomilu telefona i nađem lid... A mora da bude bolji i drugačiji, jer ona to zaslužuje.RIP neprilagođena... :(

Link to comment
ovaj grad i ova zemlja nisu bili dostojni ovakvih ljudi
e ta prica kako ova zemlja i ovaj grad nisu dostojni izvesnih ljudi stvarno tera na povracanje...nema sumnje da je ostavila ogroman trag u domacoj kinematografiji ali ne znam koje je to druge kvalitete imala pa da joj se divimo do imbecilnosti i da je stavljamo iznad sebe...to sto nije mogla da se snadje u ovom jebenom drustvu pa je uzimale razne opijate koji su koliko sam shvatio i posledica njene smrti je bio njen licni problem...ni meni se svasta nesto ne svidja na planeti zemlji pa se svim svojim atomima snage trudim da opstanem i ne poludim sonja pocivaj u miru i hvala ti za davitelja i secernu vodicu i naravno zivot je lep
Link to comment
Jel' to neka nova moda da se raspravlja sa In Memoriam porukama?
ako jeste, prilicno je ruzna. kao i skoro svaka nova moda, uostalom.enivej, zastrasujuce je kako je brzo otislo mnogo ljudi koji su se rodili krajem 50ih i pocetkom 60ih, a koji su bili na vrhuncu u prvoj polovini osamdesetih. kao da su ukleti, prava prokleta generacija. sonju cu najvise pamtiti po maestralnoj epizodi u zivot je lep. pocivaj u miru. Edited by ikar
Link to comment

Nemam reči koliko mi je žao.Neka počiva u miru.Na stranu prošlost i sve uspešne uloge, zahvaljujući njenim emisijama na Tv Avali pomislio sam kako televizija kao medij još ima šanse, kako ipak postoje ljudi koji umeju da joj udahnu dušu.TV AVALA OBAVEZNO DA IH REPRIZIRA!!!Evo fotke iz jedne od najboljih, Sonja i Tom.

post-1454-1222260399.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...