Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Preminuo Ivan Bekjarev od korone

 

Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje.

 

RIP

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
10 minutes ago, Indy said:

 

Žao mi ga i k'o čoveka jer se ugušio boreći se za poslednju mrvu kiseonika.

 

(A za ovo drugo, pa trebao bih da počnem cepajući postere praktično svih rock zvezda koje sam obožavao ceo život... mislim da nijedan tu nije omašio.)

+ milionce

 

al nema sanse nijedan RIP da prodje bez palamudjenja, 

Link to comment

RIP treba da bude RIP i nista vise. Poneka scena iz filma, neki spot ili zivi snimak i to je to.

 

Dok je bio ziv, trebalo je o tome pricati, kad je umro, pogotovo na ovaj nacin, prica o njegovom/bilo cijem  "prljavom vesu" nema mnogo smisla.

 

Ljudi ce ga se secati po Boljem zivotu i jos dosta dobrih uloga i u pozoristu i na tv, a ne da li je radio ovo ili ono van filmske i pozorisne scene.

 

Sto kaze indy, ako cemo u sitna crevca, bukvalno svaki umetnik ima neki "prljav ves"  o kome moze da se raspreda.

Link to comment
1 hour ago, Indy said:

 

Žao mi ga i k'o čoveka jer se ugušio boreći se za poslednju mrvu kiseonika.

 

(A za ovo drugo, pa trebao bih da počnem cepajući postere praktično svih rock zvezda koje sam obožavao ceo život... mislim da nijedan tu nije omašio.)

 

S jedne strane ste u pravu, ok, gangbangujte me, nije neocekivano. S druge, nije se radilo o "jurenju klinki", vec o ozbiljnom maltretiranju  Zaustavicu se tu.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...