Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

48 minutes ago, maheem said:

Divan čovek. Za uzor. RIP :(

 

Pa sad, da ne zalazimo u te teme, ali nije baš za uzor.

 

Kao klinac, ne računajući naravno Bondove, jako sam ga voleo kao dr Henrija Džonsa, ne mogu da zamislim nekog drugog u toj ulozi. Žao mi je što mu je LXG završila karijeru praktično, mogao je još da pruži.

 

 

 

Link to comment
28 minutes ago, Ras said:

Zar nije i glumio jednog Robina Huda, onog koji umire, odapinje strelu iz postelje kako bi označio mesto gde će ga sahraniti...?

Ne mogu više da budem siguran.

 

Jeste. Robin i Merion. Najbolji Robin Hud film ikada.

Link to comment

RIP legendo

Velika glumčina, faca, šmekerčina...

Ja obožavam Bondove od kada sam bio klinac, ali kao što su ljudi naveli u prethodnim postovima, bilo je tu još mnogo uloga za pamćenje.

Što reče Harper, čovek sa 90 godina frajer i dasa.

Hvala za sve lepe trenutke, rado ću i dalje gledati tvoje filmove

 

Link to comment

Meni  se najvise  svideo    kao pajkan u svemiru,  u gorstaku i u flimu covek koji je hteo da bude kralj, definitivno je   ostavo  dubok  trag u svetskoj kinematografiji.

Edited by Micko8
Link to comment

Istinska legenda!

 

Omiljeni njegovi filmovi su mi The Man Who Would be a King, The Untouchables, a zatim i The Hill.

Nažalost, još nisam gledao The Offence, ali ću morati.

 

Pred kraj karijere je imao nekoliko slabijih filmova, a nakon neuspjeha sa League of Extraordinary Gentlemen je odlučio da se povuče.

I to je uradio sa velikim stilom.

 

Zanimljivo je da se i druga dva velikana u penziji nisu povukla sa nekim filmovima koji su im naročito značajni u filmografiji - Nicholson sa Something Gotta Give, a Hckman sa Welcome to Mouseport. Bolji oproštaji bi im bili About Schmidt i The Royal Tenenbaums.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...