Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

rip majstoru
kako je Kalabica odigrao auuu, ni Bata ni Gidra koji su bili planirani ne bi bolje
bila je bese i prica da su se oficiri bunili sto je tako prikazan i da su hteli da menjaju Pavicu scenario
Kako sam ja popizdeo kad je neki mladac pomešao onog debila Lepomira "vučićevog pilota" sa njim...
Kao "evo ga ovaj što je glumio Kalabića"
Dreknuo sam:
Alo bre dečko jesi normalan!

RIP



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Rankić o tome zašto nikada nije dobijao nagrade: "Gledajte, oni su davali nagrade onima koji su igrali Josipa Broza Tita, svako ko je zavrnuo kao svaki drugi frajer koji zna da govori kao Tito, on je dobio nagrade. To su bili idioti. Veličanje nekog vanzemaljca, ali ko god da je igrao Tita je dobijao nagradu. Nikada nisam želeo da igram takve nakaze i ne bi mi imponovalo da ih igram, ni sada ni nikada".

 

 

Neka počiva u miru.

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

"Gledajte, oni su davali nagrade onima koji su igrali Josipa Broza Tita, svako ko je zavrnuo kao svaki drugi frajer koji zna da govori kao Tito, on je dobio nagrade. To su bili idioti. Veličanje nekog vanzemaljca, ali ko god da je igrao Tita je dobijao nagradu. Nikada nisam želeo da igram takve nakaze i ne bi mi imponovalo da ih igram, ni sada ni nikada".

neke stvari o pokojniku je bolje prećutati

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...