Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da, vrlo interesantno kolika je i kakva njegova filmografija. Ima tu dosta dobrih stvari, posebno do polovine devedesetih. Ima naravno i svakakvog krsa. Ali eto neko moze da radi na Kad budem mrtav i beo i na Kupi mi fakin Eliota, uvek me je to intrigiralo, kako. 

 

 

Link to comment
Da, vrlo interesantno kolika je i kakva njegova filmografija. Ima tu dosta dobrih stvari, posebno do polovine devedesetih. Ima naravno i svakakvog krsa. Ali eto neko moze da radi na Kad budem mrtav i beo i na Kupi mi fakin Eliota, uvek me je to intrigiralo, kako. 
 
 
Ma dobro, za Eliota mu je ćerka valjda bila producent...
Ima on svega, ali takav je zanat...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ma dobro, za Eliota mu je ćerka valjda bila producent...
Ima on svega, ali takav je zanat...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Da, i to je, sto kazu, posao, angazuju te za raznorazne poslove, a treba i neki lebac da se jede. 

 

Pamtice se dobre stvari.

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Ima on svega, ali takav je zanat...

 

Prilično loše je stario, ali to je sudbina 90% filmadžija na ovim prostorima. Kao da su fudbaleri, pa šta urade do trideset pete...

Link to comment

Jako ime, i crni talas i praska skola... Imam jedan broj yu film danasa i u njemu desetak njegovih probranih scenarija. Dobro je to, mada ne i najbolje. On mi je nekako prvi ispod onih prvoligasa, arsen diklic, zika pavlovic, miroslav simic itd

Link to comment
17 hours ago, Sludge Factory said:

Da, vrlo interesantno kolika je i kakva njegova filmografija. Ima tu dosta dobrih stvari, posebno do polovine devedesetih. Ima naravno i svakakvog krsa. Ali eto neko moze da radi na Kad budem mrtav i beo i na Kupi mi fakin Eliota, uvek me je to intrigiralo, kako. 

 

 

Eliot je dobar ali podcenjen film.

Link to comment

Baš danas u komentarima povodom smrti ovog čoveka napisah da mi se nekad u detinjstvu činilo da su naši filmovi jako duhoviti i zanimljivi. Danas znam da je naša kinematografija uglavnom sranje (osim nekoliko kultnih filmova i serija), te da je za utisak o zanimljivim i duhovitim domaćim filmovima zaslužno samo nekoliko ljudi koji se mogu izbrojati na prste jedne ruke.

 

Gordan Mihić:  Balkan Ekspres, Varljivo leto 68', serija Sivi dom

Filmovi po dramama Dušana Kovačevića : Maratonci trče počasni krug, Ko to tamo peva, Balkanski špijun

Siniša Pavić: serije Vruć vetar, Bolji život

 

 

 

Link to comment
49 minutes ago, sidarta said:

Baš danas u komentarima povodom smrti ovog čoveka napisah da mi se nekad u detinjstvu činilo da su naši filmovi jako duhoviti i zanimljivi. Danas znam da je naša kinematografija uglavnom sranje (osim nekoliko kultnih filmova i serija), te da je za utisak o zanimljivim i duhovitim domaćim filmovima zaslužno samo nekoliko ljudi koji se mogu izbrojati na prste jedne ruke.

 

Gordan Mihić:  Balkan Ekspres, Varljivo leto 68', serija Sivi dom

Filmovi po dramama Dušana Kovačevića : Maratonci trče počasni krug, Ko to tamo peva, Balkanski špijun

Siniša Pavić: serije Vruć vetar, Bolji život

 

 

 

Jebo te sinisa

Link to comment
2 minutes ago, MocaVukotic said:

Jebo te sinisa

+1

 

Edit: a i poznavanjetm kinematogtafije sa sve slobodom da je se proglasi uglavnom sranjem kada se malo poodraslo... :fantom:

Edited by namenski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...