Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Sjajan glumac,naravno pecat karijere  mu je monolog u Blade Runner-u koji je sam napisao. I  svi  oni akcioni B i scfi filmovi su mi gledljivi sa njim, izdvojio bi Surviving the game  gde  je ganjao Ice T-ija po sumama Severne Amerike.

Edited by Micko8
Link to comment
On 10.7.2019. at 3:12, Pantelija jr said:

mnogo simpatičan lik... mada ga se trenutno mogu sjetiti samo iz MiB

Freddy got fingered ,jedino  sto je vredno iz tog remek dela :)

Link to comment
21 minutes ago, Micko8 said:

 izdvojio bi Surviving the game  gde  je ganjao Ice T-ija po sumama Severne Amerike.

 

Dakle, nisam jedini čovek koji je gledao taj film.

Link to comment

Moj prvi film sa Hauerom je bio, koliko sada vidim svima omiljeni, "Delic sekunde", a imam ga i dalje na VHS kaseti :) Gledala bih ga vise puta godisnje ;D Zanimljivo mi je da su mi tri glavne uspomene na video i tatine nasnimljene kasete sledeca tri filma: "Istrebljivac", "Delic sekunde" i "Ekskalibur" :)

 

"Moj" RH, mada verujem da je kod svih isti ili vrlo slicni izbor:

 

L_TAHV2btWIq8rhvNK9bOJNzGL_NkQ0eWpQWPMOG

 

 

Sad bas razmisljam da ga nigde skoro nisam gledala, osim male uloge u seriji True Blood. Hoboa nisam jos uvek pogledala.

Link to comment

Bladerunner naravno. I Ladyhawke s predivnom Mišel Fajfer. I Splitsecond jer sam bio klinac devedesetih i obožavao takve budalaštine.

 

No, pamtim ga i po filmu Flesh and Blood (1985). Morao sam da ga izguglam na Wiki jer nije baš bio uspešan ali je meni bio predobar i tada, kad sam ga gledao, početkom devedesetih, bio je susret s jednom prilično novom vrstom erotičnosti, muževnosti i ženstvenosti.

Bio sam šokiran i vrlo neobično uzbudjen.

 

Car je Rutger. 

Takvi ne umiru nikad.

Link to comment
18 hours ago, MocaVukotic said:

Jel on imao epizodu u onom klunijevom rediteljskom debiju, gde sem rokvel igra nekog danju voditelja kviza nocu cia spijuna? 

Pa to su neki Ladyhawke momenti, kako se zove to? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...