Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Nista vise nije ostalo od mog Beograda. Samo se Koja drzi, ali on je HulkPocivaj u miru, generacijo.
Taj Beograd, ispisniče, "umro" je još krajem osamdesetih i početkom devedesetih... sa sve "živim" Kojom i umrlim Mladenovićem.Samo onom ko nije video Sonju Savić u ovih par godina, ova vest je iznenađenje.Neka se odmori...nezasluženo je platila svoj danak bitisanja na ovom svetu
Link to comment
Bice pre da to ima nesto i sa psihologijom geografije kojoj je pripadala. Zivot u dolini kiselog drveta nije lak ni najtvrdjima, a ne kamoli tananim dusicama.
beograd i njegov duh su odavno otputovali. uzeli su kofere i ne ostavljajući nikakve poruke kuda su krenuli i da li će se vratiti. iskreno, dugo sam ga čekao i nema smisla više da ga čekam jer mi ništa nije ostavio za nadu, utehu: 'doći ću ponovo, čekaj me.' mnogo sam voleo sonju savić. čak sam jednom maštao da napravim film sa njom i zoranom cvijanovićem kako su ostali bez keve, a ćale ih je napustio dok su još bili mali i nakon smrti majke, odlučuju da odu u london i da ga pronađu. :)
Link to comment

Sonja...

- Zasto je ta generacija bila nesretna?- Zato sto, objektivno receno, nije imala buducnost i mi smo hteli sami da je stvorimo. Svi smo mi prosli ozbiljne skole, ali niko od nas nije hteo da bude ni lazni ekonomista, ni lazni pravnik, ni lazni politicar ? niti lazac uopste. Mi smo hteli da se bavimo nasim stvarnim emocijama i da kroz te kreacije izazovemo neki bunt. Najbolje je da se pogledaju umetnicki radovi iz tog perioda - ako nisu spaljeni ? i onda ce se shvatiti zasto smo bili nesrecni. Shvatili smo tezinu lazne drzave.
RIP
Link to comment

ja sam je obozavao i kad sam procitao vest jutros na B92 nisam mogao da verujem...bash je u nedelju bio Davitelj protiv davitelja i ja komentarishem kako je uvek na filmu bila otkacena u pozitivnom smislu...RIP

Link to comment

Prije otprilike godinu dana sam gledala neki njen interview, nije to dugo trajalo, ali pričala je jako pametno, duhovito i zanimljivo, i ostavila mi dojam jedne simpatične osobenjakinje (a to mislim u najpozitivnijem mogućem smislu), i općenito, posebne osobe. Svakako neću provalit veliku mudrost ako naglasim da je bila specifična, sjajna glumica.Baš mi je žao.Počivala u miru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...