Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Imao sam priliku upoznati Sonju, radio sam interview sa njom, poslje smo se posteno zapili do kasno u noc, ispricali se o svemu i svacemu i zaista je bila sjajna,... culi smo se par puta kasnije, a i povezao sam je sa organizatorima jednog filmskog festivala u Hrvatskoj gdje joj je kasnije i prikazan film... da stvar bude jos gora, danas sam doznao i da mi je jedna drugarica umrla poslje duze bolesti, :( Danas uzasan dan.R.I.P.

Link to comment

uh, odavno se nisam ovako potresao. jbg, imao sam neke tinejdz godine kad smo kiric, bane i ja upali posle tog certa ekv (skc) u bekstejdz, preko veze, bane rodjak pokojnog gere, posle spavali kod njega na gajbi. sonja nam dala pivo, popricala sa nama, bane se palio na nju, tada, a za nase godine, matorku, mi ga lozili pred njom, ona se smejala balavcima, slusala nase gluposti posle par piva, bila ortak. uh, jebem ti zivot, ko danas se secam. u pizdu, mislim da niko vise iz tog bekstejdza nije ziv osim bore.

Link to comment

Ne znam drugari dal' treba toliko optuzivati droze... Sta fali Kit Ricardsu. Bice pre da to ima nesto i sa psihologijom geografije kojoj je pripadala. Zivot u dolini kiselog drveta nije lak ni najtvrdjima, a ne kamoli tananim dusicama. Nista vise nije ostalo od mog Beograda. Samo se Koja drzi, ali on je Hulk.rvxbut.jpgSonja, u vinogradu... Pocivaj u miru, generacijo.

Link to comment

zoran cvijanovic i ona su bili u istoj klasi. cvijanovic je ispricao da je sreo njihovog profesora, da se on raspitivao o sonji i da je rekao da je ona najtalentovanija glumica sa kojom je radio i da se takvi talenti retko radjaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...